Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e valami bajom akkor,...

Lehet-e valami bajom akkor, ha rendszeresen ennék száraz kutyatápot?

Figyelt kérdés
Miért nem gyártanak emberi fogyasztásra alkalma szárított húskészítményszerű tápot, mint a kutyatáp? Forgalmaznak-e ilyet egyáltalán?
2012. szept. 7. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszel belőle, kutyául érzed majd magad az biztos.
2012. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom csak viccelsz, ha mégsem... hát én is kóstoltam már meg a macsekom kajáját, viszont eszem ágában sincs áttérni rá :) Hosszú távon nem ajánlom, még egy kutya és egy macska tápszükségletei is eltérőek nem hogy az emberé..
2012. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

ez egy betegség, (ha komoly a kérdés) van aki abszurd dolgokat kíván meg pl: föld, vagy kréta stb...

menj dokihoz.

2012. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem betegség, mivel a száraz táp alapvetően ehető, és elvileg nem rossz az íze, még akkor sem ha nem embereknek van kitalálva, az illata is jó. Én nem kóstoltam, de egyik barátnőm általánosban evett a cica száraz tápból, és semmi baja nem lett, persze nem úgy hogy mindennap jól bevacsorázott belőle, de megevett vagy napi öt szemet, azt állította finom. ivel nem embernek van kitalálva nem kéne rendszeresen megenned, meg szerintem elég abszurd, de mint írtam van aki evett belőle, és még él. Az a betegség amiről előttem írtak tényleg létezik, de szerintem húskészítmények fogyasztása nem illik bele a kórképbe, haverom a halak kajáját eszi rendszeresen mikor eteti őket, mert szerinte nagyon jó, és neki sincs semmi baja, bár elég undorító szokás, mivel az még rohadt büdös is.
2012. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vicces de nekem is eszembe jutott, mivel minőségi tápot kap és az is rá van írva, hogy emberi fogyasztásra alkalmas húsból készül. Tehát a kutyám sokkal jobb, optimálisabb eledelt kap, (vitaminok, ásványi anyagok, stb.) mint amit én tudok magamnak előállítani!


Na persze nem a kutyámmal együtt ebédelek:)

2012. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én rendszeresen belenassolok a tápba etetéskor (kövezzetek meg, szerintem jó íze van, legalábbis némelyiknek), és még mindig élek :) De azért ne ez legyen a napi ebéded :)
2012. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez itt 100% hús


[link]

2012. szept. 7. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
100% hús az, amit megveszel a hentesnél, ráadásul ennél jóval olcsóbb is. Persze ha neked szárított hús kell, rágcsáld, de azért én egy jó pörköltre szavazok inkább :D
2012. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a szád büdös lesz de fényes lesz a bundád
2012. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne... Nekem energia-háztartás problémám van, és olyankor csak a fehérje segít, de sajnos rohanós munka közben nincs idő nekiülni egy joghurtnak vagy sült húsnak, megkönnyítené a helyzetet valami szárított, zsebben tartható húskészítmény, amiből menet közben lehet rágcsálni, hogy az ember megelőzze a bajt...
2013. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!