Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy túlsúlyos...

Szerintetek egy túlsúlyos kutya vissza tud fogyni az átlagos testtömegére?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne a gyors válasz mert a kutyám nagyon túlsújos.

2012. okt. 12. 15:06
 1/8 kalmj ***** válasza:
Biztosan le tud fogyni. Állatorvost kéne megkérdezni, hogy x fajtájú és súlyú kutyának mi a helyes fogyókúrás adag majd a helyes adag.
2012. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
jaja, ahogy az előző írja. Állatorvosra rákérdezel, de akár neten is nézelődhetsz, s annál többet nem adhatsz neki. Nekünk volt, hogy mikor kisebb volt a bernáthegyi, kicsit pufókabb lett (elég nagy lett a hátsója mikor leült XD), s akkor visszavettük a kajamennyiséget, s most normális :)Jah meg mi nasiztatjuk is néha, mert jutalomfalatokkal tanítjuk, szóval azt a mennyiséget is levonjuk a napi kajájából...
2012. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitől tulsulyos a kutya? Sokat eszik, és keveset mozog, vagy normálisan eszik, és ennek ellenére duci?
2012. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

egyik baratnőm amikor a kutyájuk elhízott néha az etetésnél főtt krumplit adott a kutyának a táp helyett,mert azt nem tudja hasznosítani vmi hanem csak "átmegy rajta" és nem hízik tovább.persze ezt nem minden nap tette.

amúgy hányszor eszik a kutyus egy nap? a miénk csak egyszer az esti séta után,az egy felnőtt kutyának elég. próbáld kicsit az adagját csökkenteni,és többet mozgatni. De ha hirtelen jött a hízás akkor vidd el állatorvoshoz nehogy kiderüljön h valami betegsége van.

(bocsi a helyesírási hibákért)

2012. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is betegségre gyanakodtam, azért is kérdeztem mennyit eszik. a pajzsmirigy szokott ilyen gebaszokat csinálni.
2012. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 László Cika válasza:
Nagyon hamar visszafogynak, csak az evésénél kell vigyázni. Nem szabad koplaltatni, csak kevesebbet kell adni neki. Saját tapasztalat.
2012. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendszeresem járnál vele futni vagy olyan tápot adnál neki akkor letudna
2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként már megkérdeztem az állatorvost és azt mondta hogy nem biztos hogy az eredeti súlyára vissza fog fogyni mert a szervezete úgy hasznosítja a kaját. Pedig rendszeresen viszem futni és naponta csak egyszer kap kaját.
2012. okt. 15. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!