Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 11 éves lány vagyok 167 cm és...

11 éves lány vagyok 167 cm és 72 kg le szeretnék fogyni mindedj az idő csak kérek válaszokat hogy hogyan tudnák lefogyni egy 11 éves lány átlagos kilójára! Bunkó emberek kíméljene! HOGYAN TUDNÉK LEFOGYNI? SOS

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban gyakorold a helyesírást,nem lehet elég korán kezdeni.

És,hogy a kérdésre is válaszoljak: Ne csak járj tesi órákra,hanem dolgozz is keményen. Ha nincs semmilyen betegséged (asztma vagy ilyesmi),akkor azt hiszem ennek nincs túl sok hátránya. Iratkozz be valamilyen sportra (kosárlabda vagy ilyesmi). Amúgy meg ne aggódj,még megfogsz nyúlni és akkor eloszlik a súly és nem lesz hátrány.

L/15

2011. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

"Amúgy meg ne aggódj,még megfogsz nyúlni " Hova???

11 évesen így is qrva magas, ha 167 cm...

Más ilyenkor 150 körül van.

2011. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 óra intenzív mozgással, és kevésbé hizlaló ételek fogyasztásával.
2011. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És akkor mi van,hogyha 167 cm? Tudod vannak 180 cm magas emberek is. De 15 éves korra változik a táplálkozás és a többi...
2011. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A sport szerintem is elengedhetetlen. De nem heti két alkalom, hanem minden napos mozgás a lényeg. Sok gyümölcs, zöldség fogyasztása, és ha nagyon rágcsás vagy - tehát hogy úgy érzed, folyton nasiznod kell valamit - akkor inkább egyél meg egy almát, mint csokit, vagy chipset. Hogy szűküljön a gyomrod, kezdd el csökkenteni az adagjaidat. Napi 5x is ehetsz, ha csak keveset eszel egyszerre. A hasizmozás még jót tesz, laposabb lesz tőle a hasad :)
2011. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ma 13:42

Jaj, semmi, nem is úgy értettem:-D

Hanem hogy "meg fog nyúlni, és akkor eloszlik a súly", erre írtam, hogy nem feltétlenül. De ha már nem nő, akkor sincs baj, 11 évesen még nem nagyon van alakjuk a lányoknak, attól függetlenül, hány kg-osak, 16-17 éves korára teljesen más lesz.

2011. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a hasam még nem is nagy csak a combom!!
2011. febr. 5. 14:30
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

mozgás mellett: ne egyél semmi kenyeret,krumplit, fehérrizst.

Semmi cukros ital!!! inni vizet, cukormentes teát, saját kifacsart zöldség- vagy gyümölcslevet szabad.

2011. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
48%
kettlebell.hu
2011. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Migu válasza:
73%
Szia.egyél sok gyümölcsöt,mozogj rendszeresen,étkezés igyál almaecetes vizet(2dl víz egy nagy kanál almaecet)szörnyű az íze,de összehúzza a gyomrodat,és kevesebbet tudsz így enni.és még a zabkorpa tablettát ajánlom.de olvass utána,nem tudom hogy mennyire viselné meg a szervezetedet ilyen fiatalon.sok sikert
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!