Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek német juhász...

Van valakinek német juhász kiskutyája akit ingyen el lehet hozni? Vagy van olyan hely ahonnan ingyen elvihető?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

www.olcsokutya.uw.hu

Német juhászkutya fajtamentés

Illetve olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__351755-honnet..

2009. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
www.vatera.hu oldalon van.Szépek és van fajtiszta is közötte.
2009. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ó,hogyne,persze,törzskönyvvel,szűrt szülőktől,8 hetes kölyöki ingyen,nem?

Na ne!

fajtamentőknél általában felnőtt kutyák vannak,szépek,egészségesek.Ha "csak"trsat akarsz,érdemes tőlük hozni.

2009. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy beteg kislánynak szeretném de nincs annyi pénzem max10eft. És nem szart akarok kedves utolsó válaszoló.
2009. aug. 6. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szart akarsz, akkor az kb. 100e Ft-ba kerül...

Egy beteg kislánynak tökéletes játszópajtása lehet egy menhelyes, keverék, kölyökként örökbefogadott kutya, de akár a Német juhászkutya fajtamentés egyik felnőtt, mentett kutyája is.

Ha szaporítótól veszel 10eFt-ért egy kiskutyát, nemcsak a szaporítást támogatod, hanem jó eséllyel százezres nagyságrendű kiadásokat is okozol a kislány szüleinek, a majdani, valószínűsíthető diszpláziáról ne is beszéljünk.

Ha a kutya a lényeg, pont ugyanúgy fog örülni egy kis menhelyes ebkének is!

2009. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdésem még egyszer kedves utolsó.De végül is mindegy mert veled sokra nem megyek és már találtam kiskutyát.
2009. aug. 7. 11:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne szar egy fajtamentős kutya?

Nem azért kerülnek bajba,mert gond van velük,hanem mert a primitív bunkó tulajdonosuk meg akar szabadulni tőlük.Itt a környéken 2 fajtamentős kutya van gazdinál,problémamentes,jó kutyák.

Jó eséllyel te vettél szart olcsón.

Jó eséllyel lehet beteg(szűretlen szülők)vagy ideggyenge,ennél a fajtánál mindkettő gyakori,csak éppen ez kölyöknél nem jön még ki.

2009. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De csak szerinted vettem szart mert kutyamenhelyről hoztam igaz és nem 100eft-t. Még jó hogy nem minden ember olyan mint te.
2009. aug. 7. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hadakozol velünk!

Adtunk tanácsokat, elmondtuk, miért ne vegyél szaporítótól németjuhász kiskutyát, és miért menhelyről/fajtamentéstől/tenyésztőtl hozzál el.

Menhelyről hoztál el végül.

Ez teljesen rendben van, jó ügyért, jól cselekedtél! :)

2009. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha indulatos voltam!Nem akartam senkit bántani.
2009. aug. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!