Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya lenne jó nekem,...

Melyik kutya lenne jó nekem, házikedvencként és miért?


2012. okt. 13. 10:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod neked melyik tetszik külsőre, de én azt tudom csak tanácsolni,hogy inkább a tulajdonságaira,igényeire figyelj. Arra,hogy neked mennyi időd van mit tudsz biztosítani neki, mennyi séta, tanítás..stb. A kutya és a te igényeidet párosítsd össze és úgy dönts szerintem, a külseje legyen csak a második. :)
2012. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló kiprobálom az ötletedet
2012. okt. 13. 16:02
 13/30 anonim válasza:
25%
[link] szerintem ő lenne a tökéletes... nekünk is ilyenünk van, nagyon ragaszkodó, soha nem bántana téged, vagy a családod :)
2012. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
előző feltételeinknek megfelelő. szomorúan néz sovány alig van szőre.
2012. okt. 14. 17:43
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
13 évig őrizte kiválóan a házat egy erdélyi kopó keverék és most is vizslakeverék a házőrzőnk. A vadászkutyák igenis jó házőrzők lehetnek.
2012. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
39%
Goldiktól bármelyik betörő bemehet, túlzottan barátságosak, labradorok sokkal jobbak.
2012. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Előző mondasz valamit a golden retriever túlságosan aranyos,a labrador meg ilyesztőbb. Ha nem is házőrzők jelezni tudnak ha valaki betőrő.
2012. okt. 15. 13:28
 18/30 molcsi válasza:
sziasztok szerintem dönsd el te hogy milyen kutyát akarsz
2012. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Nem feltétlenül igaz, amit a goldikról mondtok, mert az egyik ismerősömnek goldija van és azóta a postás sem mer a kerítés közelébe jönni, inkább nem visz levelet... :D

Ettől függetlenül nekem van egy kicsi tacskó, de tényleg nagyon pirinyó és eszméletlenül cukii és aranyos, de mindenki fél tőle, kiváló házőrző, senkit sem enged be a portára, amíg ott nem vagyok, vagy a családom tagja :)

NEM A KINÉZET SZÁMÍT!

hanem, hogy mit tudsz neki adni, mik a közös tulajdonságaitok, tudnád e kezelni, ápolni,gondozni?

a többi csak ez után jön ;)

hidd el nekem és ezt nagyon jól tudom ÓRIÁSIAN NAGY ÁLLAT(főleg kutya)BARÁT vagyok :)

és az ismerősöm ,aki állatorvos is ez alapján döntött ;)

2012. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ő tetszik legjobban!

2012. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!