Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tisztítószer?

Milyen tisztítószer?

Figyelt kérdés
Domestos-t használok a felmosáshoz,de félek,hogy esetleg valamilyen baja lesz tőle a kutyának,van valakinek jobb ötlete ami talán egy kicsit ártalmatlanabb,de persze ugyanolyan hatékony?
2012. okt. 17. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. De ha így aggaszt, akkor ecet, mosószóda, mosódió, stb. Kapható még sok bio mosó- és mosogatószer is.
2012. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ha szél van akkor az ablakot is csukd be, nehogy megfujja a kutyuskát.
2012. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem használok már domestost, többek között azért, mert a farhátat rendszeresen kiveszi az edényéből és a padlón eszi meg (minden nap 2x mosom fel az előszobát emiatt).

Én találtam egy nagyon jó szert, ami nem vegyszeres és állatbarát, ugyanolyan szépen felszedi a szennyeződéseket :)

[link]

2012. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én általában Froscht használok, ez egy környezetbarát cucc, sok helyen lehet kapni, de néha azért nem árt Domestossal 'végigszaladni' a lakáson.
2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!