Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajátkat ajánlanátok?

Milyen kutyafajátkat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Nemsokára egy kölyökkutyust szeretnénk vásárolni. De nemtudok dönteni hogy milyen fajta legyen, milyet tudtok ajánlani ami kistestű. és nem kell sokszor kozmetikáztatni.

Előre is köszönöm


2012. okt. 17. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kiválasztani szerintem nézzél könyvet vagy interneten a kutya fajtájának a jellemeinek és döndsd el te , hogy milyen kutyát akarsz...
2012. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

vásárlás előtt:


[link]


[link]


vagy:


[link]


[link]


[link]

2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hovarju ***** válasza:
Mennyi időd lenne rá egy nap? Vinnéd suliba? Kirándulni? pörgősebb vagy nyugisabb kutyust szeretnél? Sportolnál vele? Kinti vagy benti kutya lenne? Van kisgyermek a családban? Mennyi idő vagy? Első kutya lenne?
2012. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hovarju ***** válasza:
"Mennyi idő vagy " - Mennyi idős vagy?
2012. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én valami menhelyeset ajánlanék. Azok szerintem sokkal hálásabbak, és ráadásul egy keverék kutyusnál (ami nincs agyontenyésztve) kisebb az esél,y hogy előjöjjenek a tipikus fajtára jellemző betegségek.

(Javítsatok ki, ha tévedek!)

2012. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2. Szaparítótól tilos venni, csak törzskönyveset. Barátnőm sajnos megjárt egy szaporított kutyával


3. Időm sok lenne rá, suli után tudnék vele játszani, meg sétálni vinni....este hosszabb sétákra tudnám vinni. Hétvégenként pedig reggel is tudnám vinni sétálni.

Kutyasuliba vinném, kirándulni nem vinném, mert a családom nem ér rá kirándulásokra, nyáron szoktunk mamámhoz menni, ott 3 udvar van szóval ott sokat futhat és játszhat :) Pörgősebb kutyust szeretnék, sportolni minden nap vinném ( Tavaly meghalt kutyusomat is vittem sportolni, én gördeszkáztam ő pedig futott :D ) . Benti kutya, nyáron kinti. Nincs kisgyermek, 13 éves vagyok, és már volt kutyánk, 1 labrador, 1 roti, és egy bernáthegyi.

2012. okt. 17. 14:37
 7/13 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Gondolkoztam menhelyi kutyán, de sok ismerősünknek sok volt vele a gondja mert félt a póráztól, aggresszív volt :/

2012. okt. 17. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig nagytestű kutyáid voltak, most hogyhogy kicsit szeretnél? :)
2012. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor jack russel terrier ajánlom.
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom, megkedveltem a kicsiket:)
2012. okt. 17. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!