Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajátkat ajánlanátok?

Milyen kutyafajátkat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Nemsokára egy kölyökkutyust szeretnénk vásárolni. De nemtudok dönteni hogy milyen fajta legyen, milyet tudtok ajánlani ami kistestű. és nem kell sokszor kozmetikáztatni.

Előre is köszönöm


2012. okt. 17. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ebben a kategóriában az angol staffordshire bullterriert (NEM az amerikai staffordshire terrierre, vagy az angol bullterrierre gondolok!) tudom ajánlani, vagy a már említett jack russelt.
2012. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem schipperke vagy sheltie is jó lenne neked. Amúgy nem kell félni az örökbefogadástól, ha normális menhelyre mész, ott segítenek olyat választani, amelyik problémamentes. De megértem, ha inkább venni szeretnél.
2012. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom tényleg vedd nyakadba az internetet és keressél. Lehetőleg ne mások tapasztalatai alapján ítélkezz. Mivel konkrét elképzelésed nincsen,ezért menhelyi kutyát javasolnék neked, és hidd el nem mindegyik agresszív és/vagy fél a póráztól. Csak jobban oda kell figyelni választáskor, és nem kell megijedni ha egy kicsit messzebbről kell elhozni a kutyát.
2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!