Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bischon havenese fajtájú...

Bischon havenese fajtájú kutyám van. Aranyos mindenkit szeret de úgy érzem engem nem szeret szerintetek hogy érjem el hogy szeressen?

Figyelt kérdés
a kutyám nem szeret?Bischon havenese fajtájú kutyám van. Aranyos mindenkit szeret, de mégis valamiért ha felakarom venni elszalad pedig nem bántottam mindig játszok vele sétálok vele el is engedem nem szalad el de mégis valamért nem szeret hogy tudjam magamat megszerettetni vele?

2012. okt. 17. 16:37
 1/1 Jázi&Csenge ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem szeret? Az, hogy fél attól, hogy felemelik, még nem jelenti azt,hogy nem szeret téged:) Fokozatosan szoktasd hozzá, először úgy, hogy ölbe veszed, aztán majd sétálsz is vele úgy, hogy a karodban van. Adj neki jutalomfalatot, vagy a kedvenc játékát, vagy te tudod mivel motiválható. Egyébként szerintem nem olyan nagy baj, hogy nincs az a kifejezetten elkényeztetett, egész nap ölben fekvő "drága cuculimuculid" (persze a felemelés még nem jelenti ezt, de lehet, h zsinórban utána jönne az asztalnál kajaadás, stb. is)

Egyébként meg foglalkozz vele sokat, sétáltasd, játssz vele úgy ahogy eddig, előtte add önmagad(mert a kutyák a saját énedért szeretnek) legyél vele kedves, de a nevelésénél mindig következetes is, adj meg neki mindent, de ne kényeztesd el, és hidd el, odáig lesz érted! (bár szerintem már most is, mert hidd el, ha pl. bajban lennél, képes lenne feláldozni magát érted!!)

12/L

2012. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!