Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már hogy a többszörös...

Volt már hogy a többszörös győztes kutyátoknak pl csak nagyon jót adtak?

Figyelt kérdés
Hogy van egy kutyátok aki sokszor megvert már más kutyát de a bíró egy kiállításon csak nagyon jót adott. Volt aki ez miatt feladta a kiállításozást? Nagyon el vagyok keseredve...
2012. okt. 17. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

jaaaj, ne legyél. Minden valamire való kiállitásozónak van már jó, vagy nagyon jó cime is:))) Én kaptam szombaton HPJ, best Junior, fajtagyőztes, vasárnap kivágtak egy Jó-val. Ennyi. ez egy ember szubjektiv véleménye. még mindig jobb, mint amikor méltatlanul kap valaki egy fajtagyőztest, a közönség meg kifütyüli.

Egy cimtől a kutyád nem lesz sem több, sem kevesebb. Ez benne van a pakliban, lehet a kutyának is rosszabb napja volt, és nem mutatta ugy magát, ez előfordul.

2012. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Naná, bevett szokás, hogy minden biro más kutyát favorizál.

Sokan ugy mennek kiállitásra, hogy megnezik, ki birál, es be sem neveznek olyanhoz, akinel csak bizonyos kennel kutyái nyernek. Ez van sajnos, nagy az osszefonodás.

^Bocs, de a betuim nem mukodnek rendesen.

2012. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

több ország ch-ja a kutyám....

Itthon ch osztályból raktak már ki nagyon jóval...

Előző nap Cacib és BOB és BOG 2 kaptunk!

2012. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hű hát ez nem semmi amiket írtatok...annyira elkeserítő tud lenni :/ És ti mit csináltok a rossz eredményekkel? Ugyan úgy felteszitek a honlapotokra vagy inkább nem? Én is kifizettem a nevezési díjat egy kiállításra és bíróváltozás miatt olyan bíró lesz aki egyszer jót adott a kutyámnak, és nem tudom hogy mit csináljak...
2012. okt. 18. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

nem titok az eredmény miért ne tenném fel .-)

Volt olyan, hogy 1 bíró nagyon jót adott és a másik héten 15 kutyából BOB-ot kaptam :-)

Rákérdeztem azt mondta a másik héten biztos nem volt olyan jó kondiban mint most....

No comment!

Nem jelent semmi, hogy ugyan az a bíró ...

2012. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nagyon rendesek vagytok, akkor igyekszem még egy kicsit :)
2012. okt. 18. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell elkeseredni. Ilyen a filmszakma:)))
2012. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)))
2012. okt. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!