Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso- melyik kenneleket...

Cane corso- melyik kenneleket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Korábban feltettem egy kérdést, hogy ajánljatok munkakutyákat, végül barátommal úgy néz ki, a cane corso mellett döntünk, mindkettőnknek szimpatikus, kívül-belül, azok alapján, amiket olvastunk. Érdekelne, hogy ki melyik kennelt ajánlja. Számoma elsősorban nem a kiállítási eredmények a fontosak, hanem hogy a kutya jó idegrendszerű és egészséges legyen.

2012. okt. 18. 08:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne, milyen szűrésekre kell odafigyelni, úgy egyáltalán mi az, ami fontos egy kutyavásárlásnál. Sosem volt még tenyésztőtől kutyám, így elég laikus vagyok:)
2012. okt. 18. 08:38
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Szerintem próbáld meg a Noé Cane Corso fajtamentését: [link]

Persze náluk nagyrészt nem kölyök kutyák vannak, de tudnak segíteni a választásban. Biztosan megfelelő idegrendszerű és egészséges kutyust kapnátok, ráadásul óriási segítség az örökbefogadás, hiszen rengetek kutya kerül az utcára, még fajtiszta is...

Ha mégis tenyésztő mellett döntötök, akkor nagyon nézzetek utána a hátterének, nehogy valami hobbi szaporítótól vásároljatok!

2012. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most az egyszer kiskutyát szeretnék tenyésztőtől, egyébként van már 2 befogadott kutyám.
2012. okt. 18. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól emlékszem akkor sportolni szeretnél vele, konkrét tenyészetet ugyan nem tudok ajánlani, de nem sokan dolgozgatnak ezzel a fajtával, így azt ajánlanám, hogy nézz körül a honlapokon és a szűrések mellett azt is figyeld, hogy esetleg kinek milyen vizsgája van, indultak e versenyeken... Vagy én első körben olyan helyen érdeklődnék, akik munkakutyákkal foglalkoznak pl azok az iskolák vagy személyek/csapatkapitányok... akiknek a tagjai kint voltak az FCI VB-n, nekik egész jó rálátásuk van ezekre a dolgokra és biztos nem kiállítási kutyát ajánlanak.
2012. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cane corso? Jujj de jó! És mikorra tervezed a vásárlást? Megkérdezhetem a kutyasulis oktatónkat, neki is Corsoja van.
2012. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ha megkérdezed. Csak olyan furi, hogy egyik honlapon sem találtam szűréseket, még a neves kennelek oldalán sem. Kb. egy éven belül szeretnék kutyát, de természetesen főleg attól függ, hogy az általam kiválasztott kennelben mikor lesznek kiskutyák.
2012. okt. 18. 10:43
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Őt ajánlom. Nemcsak szépek, de jó idegrendszerű, egészséges kutyái vannak. És a tenyésztő nagyon kedves, segítőkész.

A DP szűrést érdemes megcsináltatni, más különösebb ellenőrzésre nincs szükség. (meg persze jó kaja, és fiatalon különösen figyelni kell az ízületeire)

Nekem is van cc-m, nem a Beától, mégis őt ajánlom.

2012. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kratosz kennelt ajánlom nektek....
2012. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kratosz valahogy gyanús, hogy ilyen sok kutya van. Lehet, hogy nagyon jó, de vajon, hogy van ideje a tenyésztőnek ennyi kutyával foglalkozni. Félek, hogy ez a minőség rovására megy.
2012. okt. 19. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak is a Kratosz kennel! Náluk jobbat nem fogsz találni! A MR kennelnél sokkal több kutya van, mint a Kratosznál! MR szalagon hozza le a kiskutyákat!
2013. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!