Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kiskutyám a bútoroka...

4 hónapos kiskutyám a bútorokat rágja és a falat kaparja ha nem figyelek rá. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van egy csomó játéka amit rághat, még a papucsot is megengedem neki, fogerősítőt is kap...Esetleg van valami olyan szer amit ha ráfújok nem lesz kedve rágni? :D (Lehet hülye kérdés, csak abból gondolom h bepisilés ellen is van ilyen)
2012. okt. 18. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Vid sétálni. Ha alszik nem rág :) A papucsból egyszer cipő lesz ezt ne feledd..

Parfümmel megpróbálhatod befújni annak rossz íze van talán abba hagyja. Vegyél neki rágni való dolgokat csontot, Malac fület orrot.. Nagyon száraz kenyeret akár.. Próbáld le tiltani róla. Nekem a szőnyeget kezdte el bontogatni 1hete. Egyszer szóltam azóta nem csinálta :)

2012. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is kiskorában a padlószőnyeget bontotta,de csak 1 helyen. Körömlakklemosó,aztán többet hozzá se nyúlt:D már a szagától rosszul van:D

Amúgy többet mozgasd,sétáljatok többet hogy a fölös energiáit lemozogja.

De mondom nálunk az hogy bekentem körömlakklemosóval már érezte a szagát hozzá se nyúlt.

2012. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kölyökkutyával az ilyen dolgok együtt járnak.... Valami "veszteség mindig van, ezt el kell fogadni......
2012. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!