Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám most szült 2...

A kiskutyám most szült 2 kiskutyát. és nagyon liheg szinte egyfolytába adok neki inni meg minden. De ez normális? (ja és szeptember 27-én szült. )

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz, mert általában több kölyköt szokott szülni a kutya mama, valószínűleg még van benne kölyök.
2012. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a hasa be van esve mint amilyen volt előtte..(amúgy csivava és palota pincsi keverék.. de nagyon kicsi és szoba tiszta.. és a hasa ugyan olyan mint volt..)
2012. szept. 29. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Napi felelős kutyatartó műsorunkat hallották. Köszönjük figyelmüket! A viszont hallásra!
2012. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem h szeptember 27-én szült, de most szült? Ez nagyon nagy eltérés. El kéne vinni dokihoz.
2012. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most mi a baj abba h azt írtam h most és 27-én szült.? jó h nem mind1 de akkor is zárojelbe oda írtam.. úgy tudom.!
2012. szept. 29. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:

a lihegés normális, a szoptatás nem túl kellemes dolog plusz ha 27.én szült akkor még bőven vannak fájdalmai és összehúzódásai.

Dokinál voltatok? kellene neki minimum egy calcimus injekció a szoptatási és ellés bénulás ellen plusz egy vizsgálat s ártana.

2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha izgatott, nyugtalan, akkor Ca hiány is lehet a háttérben. Orvoshoz kéne vinni...
2012. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
elviszuk mert még nem voltunk.! és köszi az infót.! :)
2012. szept. 29. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha az ellés normálisan zajlott, akkor a szuka pihen, nyalogatja a kölykeit. Nézd meg a péráját, milyen szinű váladék jön belőle. szerintem még maradhatott benne kölykök, vagy méhlepény. ha kalciumhiányos, akkor általában erős remegéssel jár.
2012. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megint egy felelőtlen kutyás gazdi! Miért hagytátok, hogy vemhes legyen? Nincs éppen elég gazdátlan keverék?
2012. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!