Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb kutyafajta...

Melyik a legkisebb kutyafajta amelyik olyan bolyhos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 00:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Havanese, bolognese.

Remélem rájuk gondoltál :)

2009. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A toy uszkár 28-nál alacsonyabb asszem , na az aztán bolyhos tud lenni:D
2009. aug. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Coton de Tulear (vattakutya, pamutkutya)

egy édes aranyos kis szőrpamacs .

2009. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Spicc/Spitz? A japán törtpespicc szerintem olyan:)
2009. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bolognese.nekemis azvan. ő viszont nagyon pici ésnagyszőre van :D
2009. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bolognese shi-tzu pomerániai
2009. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem is bolognese vagy havanese vagy máltairól lehet szó.
2009. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha az a legfontosabb neked egy kutyában hogy bolyhos legyen, ajánlanék egy jó játékboltot, lehet kapni extra pihe-puha-édi-bédi plüss kutyusokat, különböző méretben. Olcsóbb mint egy élő kutya, és úgy gondolom, hogy jobban neked való mint az itt említett fajták. Nagyszerűen lehet tipi-tapizni, és ha megunod, mert már nem olyan kis cuki-muki, akkor egyszerűen felteszed a polcra, vagy kidobod a kukába, és még a lelkét se töröd össze vele.


Sly

2009. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát telejesen kinyirsz:D kérdezett valamit a lány, érdeklődött egy fajtárol, erre beleugatsz a lelki világába. És ha neki bolyhos kutya kell?

Ha van kutyád te is választottál valami alapján...

Ekkora egy barmot, nem hiszem el:D

(figyelj:nekem bischonom van azért választottam mert aranyos, és képzeld: NEM ÖLTÖZTETEM MINT EGY KÖCSÖGÖT)

2009. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről van szó... Csak mostanában elég sokan választanak kutyát úgy hogy melyik az amelyik olyan kis édes, meg pici, meg bolyhos? Aztán rájönnek hogy azzal az édes kis bolyhossal foglalkozni is kéne, meg szocializálni, meg tanítani, meg stb, és akkor már nem is olyan kis aranyos amikor összcsinálja a szőnyeget, meg kozmetikusra kell költeni, meg megrágja a papucsot, meg megmorogja a szomszéd kislányt, mert kölyök korában halálra nyomorgatta. Persze, az ember olyan kutyát válasszon amelyik tetszik neki, nincs semmi bajom a kis szobacirkálókkal. De egy ember a kutya kiválasztásánál ne csak ezt nézze. Sorry ha tukkó vagyok, de nagyon kis "pici édes bolyhosnak" segítettem már normális családhoz kerülni, mert az első gazdinak egy idő után már nem volt elég cuki-muki a kutyus, úgyhogy az ilyenektől már feláll a hátamon a szőr. Amugy nekem is van kutyám, nekem staffordom van.
2009. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!