Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak fáj a mikrochip...

Kutyáknak fáj a mikrochip beültetés?

Figyelt kérdés
Sharpei-em van és nem nagyon bírnak vele soha az állatorvosok.Azt mondták, hogy ha chipet raknak be neki, akkor elkábítják..Nem igazán szeretném,csak akkor ha fájdalmas a művelet.
2012. okt. 19. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ha még komolyabb vizsgálatot kéne végezni, megérteném. de egy chipezés miatt kábítani tényleg fölösleges.

szájkosarat rá, jól megfogni és sitty-sutty, már a helyén is van.

2012. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A mi kutyànk nagyon be volt tolyva (előtte kb. 1órával hoztuk a menhelyről). Először oda akart kapni de aztán a doktornő bekötötte a száját, az aszisztens lefogta és egy nyekkenést hallottam utána már azzal foglalkozott hogy leszedje a szájáról a kötést.

Nekünk annyit mondtak hogy ne simogassuk annyira ott. Mikor vettük haza lefeküdt és nem volt már semmi baja.

2012. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
SzÄJKOSÄR! Ennyi.A käbitässal ne jätszunk,komoly dolog meg ha csak keves altatot is kap,rohadtul nem tesz jot a kutyänak.Nekem am.bulldogom van,nem agressziv de utäl minden ilyet,en megfogtam a nyakörvet(55 kg-os vagyok es a kutyäm is) es 1 pillanat alatt mär bent is volt.Ne engedd a käbitäst!
2012. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Igaz Állatbarát ***** válasza:
0%

Anyukám úgy hallotta a rádióban,

lidokanin érzéstelenítőt adnak,hogy ne fájjon.

Szerintem akkor is fájni fog,csak Ők csendben tűrnek

2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nyilván a dokin is mulik mennyire béna
2012. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

olyan eljárásról beszélünk, ami egyszerűbb, mint izomba szúrni egy injekciót... -.-,


ennyi erővel az oltások előtt is lidokainozhatnánk a kutyákat.

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem érzi egyáltalán.

Többször vettem részt ilyen "kalandban", hogy ideéglenes gazdi vagyok. Az az igaszság, hogy akárhányszor vittü a kutyákat orvoshoz. /2x voltam a mostanival mert volt egy sérülése/ Mindkét esetben több kutyát vittünk. Egyik se félt. Mondhatni felsetűnt neki.

2012. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az én kutyám egy 40 cm magas pinscher, kényes kutyának mondják, aki teszi a nagymenőt (az enyém tényleg ilyen). Az oltásnál csak a feszültséget érezte a chipet észre sem vette. Nem fáj, a te kutyád is maximum csak fél a dokitól és retteg, ha a keze közeledik.
2012. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!