Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az egy 8 hetes...

Normális az egy 8 hetes golden kölyöknél, hogy ha hangosabban rászólok, meg szidom vagy ha elkapom a grabancát, hogy megugat és rám vicsorog?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ez ügyben, vagy miből eredhet ez?
2009. aug. 8. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő akar lenne az alfa a falkában. Mindenképpen el kell érned, hogy ezt abbahagyja, mert felnőtt korában baj is lehet belőle.
2009. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy Goldi?Mert erre a fajtára ez egyáltalán nem jellemző.Az enyém már nagy de a macskám is meg szokta kergetni...
2009. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen biztosan golden retriever.. igaz nem törzskonyvezett mert azt nem kértuk hozzá, de mind a két szulot láttam és azok teljes mértékben goldenek voltak.
2009. aug. 8. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nem értem a dolgot,mert ezekben a kutyákban nincs agresszivitás,bármit lehet velük csinálni akkor se lépnek fel támadólag.Házőrzésre teljesen alkalmatlanok,viszont rendkívül értelmesek.
2009. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
épp ezért kérdem én is, mert nem értem én se. Sose láttam még ilyet goldeneknél, vagy csak lehet hogy játszik, mert azért nem annyira veszélyes, hogy megharapna vagy valami, mivel a macskát is szereti megugatni meg kissé megharapdálni, de az még provokálja is a kutyát.
2009. aug. 8. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Olvasd el: *****


nem normális. Nem szabad engedni, hogy a kutya bármiben is a gazdája helyett döntsön, a gazdája ellen forduljon, megpróbálja átvenni tőle az írányítást.


NAGYON FONTOS, hogy soha ne üsd meg, mert akkor úgy érzi, hogy védekeznie kell! A fenti könyv segíteni fog, hogyan lehess kettőtök közül te az alfa.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a tanácsot, már bele-bele olvastam és sok-sok minden van, ami úgy érzem segíteni fog abban, hogy a kutyám elismerjen mint vezért.
2009. aug. 8. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játékból csinálja, de nem tudom mivel nem látom. Ha nem játékból, akkor fogd meg a nyakán a bőrt és egy kicsit emeld fel (hátsó lábai leérjenek), és cibáld meg, de ne durván. Az anyakutya is ezt teszi vele, ha rossz.
2009. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
lehet hogy veszett
2009. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!