Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aldi Romeo kutyatáp mennyire...

Aldi Romeo kutyatáp mennyire jó minőségű?

Figyelt kérdés

most anyagilag nem állunk ,úgy hogy megvegyük a nagyon jó minőségi tápokat, erről már olvastam véleményeket de nagyon hasznosakat nem találtam..

viszont a legszarabb tápokkal sem szeretném őket etetni,mert egy jó pár hónapig tuti nem lesz pénz minőségi tápra..


légyszi azzal ne jöjjetek,hogy ha 10-15 kg kiszerelésben rendelek minőségit akkor olcsóbb, nem, nem olcsóbb, vagyis vhol lehet ,hogy olcsóbbra jön ki ,de akkor is 8-10 ezer ft egyszerre kutyatápra nincs annyi pénzünk!!


1000 ft az Aldi Romeo és 3 kg,két kistestű kutyának szerintem kb 1 hónapig elég..

összetevők alapján nem tűnik annyira rossznak és színezék legalább nincs benne..


2012. okt. 22. 16:26
1 2
 11/13 Maxitabi ***** válasza:

Szia, amíg megy mellé a házikoszt-csirkefarháttal, zöldséggel,addig kibírják a kutyik. Főleg, hogy ilyen lelkiismeretes vagy!!!

Figyelj a súlyukra is, ha kell térj el az etetési útmutatótól. Mehet nekik kefír ill alma is mellé, jót tesz!!

2012. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

sziasztok!


Tudom h jól megkéstem a véleményemmel, de azért leírom, hátha olvassa még vki:

nekem teljesen bevált a Romeo. Mini bullterrierjeim ezt eszik már másfél éve, tavaly 3 cacon voltam a kannal csak úgy próbaképpen, szőrét-kondiját mindenhol dícsérték, a tenyésztő csak ámult h milyen jól néz ki a kutyám (fehér). két hónapja váltottam tápot, gondoltam kipróbálok másikat-drágábbat. a szukánál egy hónap után megjelentek a pajzsmirigy alulműködésre utaló szimmetrikus szőrhiányok. visszatértem a Romeo-ra, és míg jó másfél hétig vártuk a véreredményt, a táptól elkezdett visszanőni a szőre. egy hónapja eszi újra, és hétről-hétre szebb. és a 15kg-os kutya napi adagja 200g,a 10kilósé 100gr. télen kapnak mellé töpörtőt, nyáron csak zöldséget.persze, nem egy royal canin, de én nagyon meg vagyok elégedve vele. nagytestű kutyáimnál is bevezettem, csirkebőrrel spékelve. ja, a széklet kisméretű, és hasmenése egyik kutyámnak sem volt tőle (a 6-ból még nem volt olyan, hogy egyiknek se legyen vmelyik táptól). kutyás társaságba járok, etetnek ezzel vizslát, collie-t, yorkit ,és meg vannak vele elégedve. Igaz sose etettem nagyon drága tápokkal, inkább dog chow, susa, josera.., de pl susa-tól két hónap után az összes nagytestű kutyám szőre lekopott.

Egy biztos: az agyonreklámozott chappi, pedigree ...stb tápoktól százszor többet ér.

Aki nem teheti meg, hogy top kategóriás tápokkal etessen, annak merem ajánlani.

2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést, pont a Romeo tápról akartam kérdezni, mármint hogy gáz-e ezzel etetni.


A kutyáim ezer féle tápot ettek már huzamosabb ideig (Orijen-Acana = fogyás, hasmenés, vagy csak simán rengeteget kellett adni pl valamelyik Acanából és rengeteget is kakáltak, igaz, nem puhát, és a kondijuk úgy sem volt szuper. Canun, Markus Mühle, Real Nature volt még a palettán, nem voltak rosszak, de az egyik kutyám pl a Canunt leszámítva mindtől f.ott, a Canuntól viszont minden mozgás ellenére sem lett szép izmos, nem tetszett).


Szóval most Brit Premiumot esznek Romeoval keverve, és nagyon jól néznek ki tőle. A Brit mellett puha volt a székletük, de amióta ezzel az Aldis táppal keverem, kevés, kemény a végtermék, és ugyanolyan szépek az ebek.


Szóval ha minden oké, bármilyen silány az összetétele (szerintem nem rosszabb, mint egy Eukanuba vagy Royal Canin v. Hill's, számomra az a három táp tényleg a szemét kategória), jó rájuk nézni, energikusak, szerintetek ehetik Brittel keverve (annak azért mégiscsak magasabb a hústartalma) vagy hosszútávon meg lesz a böjtje pl. az egészségüket tekintve?


Gondoltam még arra is, hogy ezt a keveréket időnként kiegészítem kis kacsaszívvel, zöldséggel, pulykanyakkal, túróval, ezzel-azzal, bár nem tudom, jó ötlet-e kampányszerűen felturbózni a kajájukat?

2013. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!