Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most láttam valamelyik kérdésn...

Most láttam valamelyik kérdésnél ezt a tápot csak nem válaszolt senki. Jó minőségűnek számít? Ár/Érték arányban milyen?

Figyelt kérdés

A neve Imagine. 11000Ft 15kiló


Friss csirke 30% rizs 15% baromfiliszt, baromfi zsír, kukorica glutén, halhús, répa, hidralizált csirke, egésztdehidratált tojás, só, élesztő, mono-kálcium-foszfát, kálium klorid, cikória, lenmag, yucca kivonat, taurin, cink methionin, citrom kivonat, glükozamin kondroitin szulfát.

Beltartalom 9% nedveség, 29%nyersfehérje, nyers zsír 16% nyers celulóz 2,3% nyers szulfát 7% kálcium 1,1, foszfát 0,9%

Adalék anyagok:Avitamin 15,000Ul/kg D3 vitamin 1,250Ul/kg,E-vitamin 100mg/kg, réz(pentahidratált réz-szulfát) 8,8 mg/kg



2012. okt. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet bár erről a tápról még nem hallottam, pedig elég tájékozott vagyok a neten fellelhető tápokat illetően.
2012. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rá kerestem én is csak egy oldalon találtam. [link]

itt. Magyarországon amúgy gondolom nincs forgalomba.. Ez egy spanyol táp ha jól látom.

2012. okt. 8. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
nem rossz, de a Brit Premium adult összetétele ennél picit jobb (41% friss baromfihús, nincs baromfiliszt, a cink és a réz organikus, ha jól emlékszem) és még egy picit olcsóbb is.
2012. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a múlt héten vettem 100kg húst 4000 forintért... 100% csirke...
2012. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy rossz táp, csak elég körülményes beszerezni.

Mivel erre az árra még rájön a postaköltség, így szerintem még mindig nem rossz, de a brit care-el jobban jár az ember.

2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomika38 válasza:

A britben valóban magas a hústartalom, de ez nem friss hús, úgy van rajt feltüntetve, hogy hús és hússzármazékok. Az Imagine 70% hústartalommal rendelkezik, ebből 30, vagy 40 % a friss hús tartalom, a többi hidratált és dehidratált hús.

Tehát a brit premium változata nem ez a kategória, a care meg drágább. A piacon jelenleg az Imagine a legnagyobb hústartalmú tápok között van, és ehhez képest abszolút olcsóbb mint a márkatársai. Én kölyköknek rendeltem, és a Tomi tápfutár küldött 2*15 kg-ot 22 200 Ft-ért, szállítási költség nem volt. A táppal csak pozitív tapasztalatom van, én biztos, hogy legközelebb is ezt etetem.

2013. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbiyaris ***** válasza:
sziasztok,én a 2 sarplaninacomat etetem imagine-el,nagyon jó táp!összesen 70%húst tartalmaz 40%friss hús,25%dehidratált hús,és 5%hidralizált húst..nagyon elégedett vagyok a táppal.szívesen eszik a britet nyammogva eszik.
2013. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!