Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terrier kutyának 8 hónapos milyen táp a jó?

Figyelt kérdés
Olvastam ha gyorsan nő a kutya csökkenteni kell a fehérje szintet.De, hogy van ez?Én honnan tudom, hogy gyorsan nő e hisz minden nap látom és mi van ha mondjuk nem váltok tápot?Mekkorára nő az átlaghoz képest.Járatlan vagyok bocsika.És mit nézzek a táp összetételében ami segít,hogy szép izmos legyen?
2012. okt. 22. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen tápot eszik most?

Ha lehet, linkeld be, megnézem az összetevőket.

Azt kell figyelned, hogy hetente mennyit gyarapodik súlyra, onnan le lehet szűrni, hogy hirtelen nő vagy sem.

Fél éves korától ajánlott átváltani alacsonyabb fehérjetartalmú tápra, de persze ehhez azt is tudni kéne, hogy a mostani mennyit tartalmaz.

2012. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Purina dog chow-t eszik puppy-t


[link]

2012. okt. 23. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennél a tápnál szeretnél maradni?
2012. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a Brit et szeretném kipróbálni
2012. okt. 24. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Oks, az amúgy is jobb minőség :)

Én már az adultat venném neki :)

[link]

2012. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az adult miben más mint egy junior?
2012. okt. 24. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Fehérjetartalomban mindenképp, a junior tápnak 30% a fehérjetartalma, az adultnak 26%.

Beltartalmilag nincs különbség, csak már kevesebb fehérjét, zsírt, stb-t tartalmaz.

2012. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés bocsi nem értek hozzá.Baj az ha mondjuk a kutya több fehérjét kap?Könnyebben elhizik majd ugye ?DE ha rendszeresen mozog a kutya akkor is elég lesz az a fehérje mennyiség ?
2012. okt. 25. 09:07
 9/10 anonim ***** válasza:
A fehérje igazából a növekedést befolyásolja most jelen esetben nálatok. De pl. vannak olyan tápok, amik aktívabb kutyáknak vannak, ott is magasabb a fehérjetartalom. Szóval az elhízásért nem a fehérje a felelős :)
2012. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja jó:)
2012. okt. 25. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!