Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a reális ára egy yorki...

Mennyi a reális ára egy yorki kiskutyának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan veszed, ha szaporítótól, akkoráltalában 50.000ft körül szoktak lenni, de ha egészséges, fajtatisztát szeretnél akkor 100.000 nagyjából.
2009. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 60 ezer forintért vettem 2 évvel ezelőtt. Nagyon szeretem és gyönyörű kiállású kutya, fülei tökéletesen szépen állnak. Nagyon korrekt:) Amúgy a szuka drágább, nekem kan kutyám van.
2009. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igény kérdése 30ezertől 150ezerig kb. A harmincas olyan is vidékről a pajtából ki tudja honnan való szülőktől. De ez nem jelenti azt hogy a legdrágább a legjobb és legszebb. Ajánlom hogy nézzél neves tenyésztőknél képeket a szülőkről és a kicsikről is hogy legyen fogalmad hogy kell kinéznie. Nézd meg a standard leírást is vagy vegyél meg előtte egy yorki fajtakönyvet és ha meglátsz egy kölyköt fogod már tudni hogy mennyire felel meg a fajtájának. És meg e ér annyit amennyit kérnek érte
2009. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ami fajtiszta..és nincs tk,meg nincs meg még az összes oltása..kb 35-től kezdödik


de aminek meg van az összes oltása,és tk..akkor kb olyan 50-tól 130-ig.


*de mindenkép tenyésztőtől vegyél.

2009. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tenyésztőtől, törzskönyvvel, standard méretűt 110ezerért vettem! Nem bántam meg!


Ha megteheted, ne félj kiadni érte sok pénzt!

2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én most fogok kapni egy kan yorkit.

45ezer forintba kerül. Nem tenyésztőtől van, és törzskönyve sincs, de se tenyészteni, se versenyeztetni nem szeretném a későbbiek során. És a gazdája nem a pénz miatt tenyészti őket, ez tuti, ismerem a gazdit.:)

2010. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én kb 2 éve szeretnék yorkit, de apumat nehéz volt rábeszélni. Nem igazán teccet neki az az ötlet hogy lakásba lenne, mert udvarra semmi féle képpen nem engedném ki csak ha én is ottvagyok. A lényeg az hogy pár napja elkezdtünk keresgélni az expresz-en és találtunk 15-ért, 30-ért,50-ért de akár 150-ért is.Teljesen változó árban vannak, és az a baj hogy a nagyon olcson ugyse lehet kapni olyat ami a legtöbb ember elvárásának megfelelne. Nekem az az egy nagy szerencsém hogy apum ugyvan vele hogy inkább ad érte többet csak faj tiszta legyen, ne legyen neki semmi baja, és számunkra nagyon fontos a tk+ a chip. Lényegében ez igazolja azt hogy a kutyus tényleg az aminek modják. Szerintem gyüjtögesd a pénzed és semmi féle képen ne ess kisértésbe a 20-30 ezer forintos kutyuktol mert egy idö után rájössz majd hogy nincs vele rendbe valami.És mielött vennél egyet, gondold ám azt is végig hogy nem egyszerű fent tartani. És itt most nem éppen a kajára gondolok, mert egy ekkora kutya amennyit eszik szerintem még senkit nem vitt a csőd szélére. Itt a gond inkább azzal van, fölleg ha lány.. hogy nagyon kicsi kutya. És gondolom egy idő után szeretnél majd kiskutyákat is. Nagyon nagy a veszély arra hogy nem birja meg elleni a kiskutyákat, és császáral birnak majd csak megszületni. Nekem van egy ismerösöm.. van neki is egy yorki kislánya, bepároztatta hogy huu majd mennyi pénz lessz belölle.. elvitte ultra hangra az már kapásbol egy 20-as. kiderült hogy 4 kiskutya van az anyukájukba... a baj csak az volt hogy tényleg nagyon kicsi volt az anyuka és nem birta meg elleni csak császáral, amit egy 100-es nem takar be. És a végeredmény 1 db kiskutya volt. Aminek kb 4 hónaposan kiugrott a térde mert szaladgált a gazdi mamájának a kertjébe. egyböl irány pest. műtét. 150-ezer ft. elöre kellet fizetni, és megmondta az orvos hogy semmi garancia nincs arra hogy épp lessz a kicsinek a lába.(azis lehet hogy ezekre a problémákra nagyon kicsi az esély.) Ezt nem azért irtam hogy elvegyem a kedved a yorkitol, nagyon édes kutyus tényleg, mi is jövö hét vége fele mehetünk az én csöpségemért mert tegnap találtunk egyett.. ideális családi környezetböl törzskönyvezett dijnyertes szülök.. 65-ezer forint.. nekem megéri:) aki állja az anyagiakat annak márkevésbé:D
2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is most fogok venni yorkit tenyésztötöl útlevéllel chippel, tk-vel, és adás vételi szerződéssel ami nagyon fontos, mert ha beteg kutyust kapsz akkor a gazdának kötelessége van visszafogadni és visszaaadni a pénzt vagy adhat másik kölyköt vagy pedig az orvost ő fiizeti. töled ügg hogy melyiket szeretnéd, de meg kell fiizetni az árát!
2010. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!