Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 amerikai staffordshire...

Van 2 amerikai staffordshire terrier-em és mindig összeverekednek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van 2 szuka staffordshirem és az egyik féltékeny a másikra, és akármikor játszok simogatom rátámad és összeverekednek. Mit csináljak vele??
2012. okt. 24. 16:30
1 2
 11/14 compactegon ***** válasza:

zorco85 mindent elmondott. "elvetemült harcikutya", teee. emberállat. egyébként hozzáfűzném, hogy Budapest belső kerületében laktunk, ahol 36 kutya jutott 5 nm-re. legtöbb verekedés NEM staffik és más kutyák között zajlottak, hanem a neveletlen gyerekpótlékok között.

persze voltak olyan esetek is, nem vagyok elfogult. sok különbség nincs, csupán kicsit durvább a verekedés.

2013. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
rendben én elhiszem de pl szomszédnak van egy pitbullja ne tud meg mi gond van vele ....
2013. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Mudim meg egy jól megtermett pulim... és amikor átjött a szomszéd pitbull még engem baszott le a szomszéd, hogy jól megcsipkedte a Betyár meg a Komisz ...
2013. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó de persze biztos vannak normálisak is nem mondom de a szomszédé zakant.. de én nem ítélem el őket egyébként
2013. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!