Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom hirtelen elkezdett...

Kutyusom hirtelen elkezdett sántikálni, a jobb hátsó lábacskája fáj,3 lábon ugrál, és alig bír felugrani a rekaméra, ahol mindig is fekszik. Megnyomkodtam neki, nem látom jelét, hogy fájna érintésre. Mi történhetett vele? Kistestű kutyus,5 kg.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy patellás (térdkalács ficam). Ha nem tenyésztőtől van akik szűretik erre az örökletes betegségre a tenyészkutyáikat, hanem szaporítótól, akkor nagy rá az esély hogy szegény kutya patellás. Műteni kell, kb 50ezer forint. Ezért az árkülönbözetért már vehettél volna törzskönyves, szűrt szülőktól származó kiskutyát. Ha a másik lába is patellás lesz akkor már 100ezer ft a műtét költsége.
2009. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mi az a patella, de nem vettem tenyésztőtől. Ő egy keverék kutyus, és 2,5 éves! Gyönyörű egészséges, vidám, ezt a kis mai napi lábfájást leszámítva, még nem volt beteg! remélem egyszerű kis rándulás lesz!
2009. aug. 9. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem áll rá, akkor mindenképpen mutasd meg a dokinak.
2009. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ORVOS!
2009. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!