Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvittem a kutyumat a padra,...

Felvittem a kutyumat a padra, mert volt ott valami, ami nagyon zörgött. Leesett a féloldalára. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nembízott meg bennem, ahogy hoztam le, bepánikolt, és elkezdett tolni hátra engem, meg kapállózni, és aztám meg kiugrott a kezemből. 26kg, és egy kézzel tartottam, nagyon nehéz volt, de nemértem, miért nem bízott bennem, máskor is volt már igy és nyugtattam jó volt, de most hiába! Leesett kb 2.5 méterről, lehet még annyi se az oldalára, és nézett rám, mintha bántottam volna, leugrottam, és megöleltem őt, és sírt.....De nemsántít semmi baja nincs, sírtam énis vele, és jobb, csóválta a farkát is mán, most alszik....Amúgy nagyon masszív és erős izmos kutya.....Nem lesz semmi baja ugye?
2012. okt. 25. 11:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hat nem tudtam ot vinni, de hívtam az orvost, nem vette....Megpróbállom holnap....De azóta voltam is ki vele, cicát kergette, meg fára is felment, játszott.....Ruhája is van már ráadtam......Nemlátom baját neki, de azért megpróbállom az állatorvost holnap, mert mondom nagyon eros kutya, bármi van, o benne van, nemfél odatenni magát sose......Hát reméljuk hogy nem lesz semmi baja a kicsimnek, Nemesett o olyan nagyot, csak roszul, és az idegesít a legjobban, hogy mi egy testvér, egy elválaszthatatlan társak vagyunk, én teljesen bízok benne, és o is, ezt már bizonyítottuk egymásnak is, és most valami miatt mégsem bízott bennem, nemértem, pedig szorítottam, még a felénél meg is altam vele, nyugtattam, csitítottam, és mikor lenyugodott, megfogtam erosebben, és jottunk nagyon lassan lefele, de mégis o félt, és akart ugrani, nemengedtem, és kinyomta a két hátsó lábat, majd ellokte magát, majdnem ráestem a gerendákra, de akkor is tartottam, és valahogy kisiklott, és leugrott tolem, csak elvesztette az egyensúlyát....Aztán játszottunk is minden, hát fél óráig simogattam, maszíroztam, és jó volt neki......Hát reménykedem hogy nincs semmi komolyan.
2012. okt. 25. 21:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!