Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvittem a kutyumat a padra,...

Felvittem a kutyumat a padra, mert volt ott valami, ami nagyon zörgött. Leesett a féloldalára. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nembízott meg bennem, ahogy hoztam le, bepánikolt, és elkezdett tolni hátra engem, meg kapállózni, és aztám meg kiugrott a kezemből. 26kg, és egy kézzel tartottam, nagyon nehéz volt, de nemértem, miért nem bízott bennem, máskor is volt már igy és nyugtattam jó volt, de most hiába! Leesett kb 2.5 méterről, lehet még annyi se az oldalára, és nézett rám, mintha bántottam volna, leugrottam, és megöleltem őt, és sírt.....De nemsántít semmi baja nincs, sírtam énis vele, és jobb, csóválta a farkát is mán, most alszik....Amúgy nagyon masszív és erős izmos kutya.....Nem lesz semmi baja ugye?
2012. okt. 25. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért figyeld, de ha csóválta a farkát és nem vettél észre semmi rendkívülit a mozgásán, akkor valószínűleg nem lett baja.
2012. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csivibaba ***** válasza:

Az ,,nem jelent semmit,, hogy csóválta a farkát...

Mindenképpen figyeld, hogy nem rosszabodik-e az állapota. Lehet akármilyen belső sérülése is. Nagyon óvatosan tapogasd meg az oldalát, a bordáit, hogy fáj-e neki, ha hozzá érsz?!

2012. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen padra vitted fel ami zörgött és hogy tudott leesni 2.5 méterről?:O te mit csinálsz a kutyáddal ?:OOOO
2012. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A padlást hívják bizonyos helyeken padnak.
2012. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el orvoshoz mert lehet belső sérülése is attól, hogy csóválja a farkát...a kutyák törött lábbal is csóválják a farkukat ha ott a gazdi...
2012. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hat mar bujocskaztunk is stb, ma epp bentvan nekem, mert hideg van kint, de meg nem futunk olyanyira, es nincs meleg a foldon.....de reszket......De mikor játszottunk, nagy orommel keresett meg, evett is stb.......

Lehet csak fázik szegényke nem?

2012. okt. 25. 14:55
 7/11 Csivibaba ***** válasza:
Hát... Szerintem nem fázik. Mindenképpen vidd el dokihoz még ma! A kutyáknál a reszketés nem feltétlenül a fázást jelenti...
2012. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem árt megnézetni dokival!
2012. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el orvoshoz! A kutyák sokszor eltűrik a fájdalmat, nem mutatják ki. Annyit megér az egészsége, hogy ránézzen a doki, mert az írásodból úgy látom, nagyon szereted.
2012. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha reszket az jelezhet fájdalmat is. Vidd orvoshoz szerintem, ha nincs baja akkor is legalább megnyugodhatsz. Inkább menj feleslegesen, mint későn!
2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!