Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire igényelnek kemény...

Mennyire igényelnek kemény kezet ezek a fajták? Szukát vagy ivartalanított kant? Hogyan válasszam ki az omegát az alomból?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék egy kicsit keményebb fajtát, de nem mertem,mert mndenhol azt írják nagyon kemény nevelés kell nekik. Kutya suliba járnánk. Én az alábbi fajtákra gondoltam: rottweiler,cane corso, kanadai fehér juhász. Csak hobby célra szeretném,társnak. Egésznap ráerek a sétára átlagban három órát tudnék szánni a tanításra egy- óra, a játékra is kb. ennyit. Igaz már van egy vizslám, de szeretnék még egy kutyát akivel össze passzolunk.Amúgy egy 16 éves lány vagyok
2012. okt. 25. 15:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez nálam alap eddig csak a mostani lett meghagyva és ő egy kan tehát ha szukám lenne mindenképpen ivartalanítva lenne
2012. okt. 26. 08:29
 12/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
A tenyésztőnek mondd el, hogy milyen típusú kutyát szeretnél...ő ismeri az almot, ha igazán jó tenyésztő, akkor fogja tudni, hogy melyik kölyök való hozzád
2012. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!