Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bichon kutyák mennyit alszanak?

Dszasza kérdése:

A Bichon kutyák mennyit alszanak?

Figyelt kérdés
Este mennyit szoktak a kutyusok aludni?

2012. okt. 25. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mienk átalussza az éjszakát velünk együtt. :) Max inni, enni kel fel picit.
2012. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mint más kutyák :) Egy felnőtt kutya akár napi 12 órát is pihen (szakaszokban persze).

Az,hogy este mennyit az tőled is függ, hogyan telik a napotok.

Én még késő este 11 körül,leviszem még egy nagyon gyors eü sétára. Előtte is alszik már valamennyit,de látja amint készülök le, már fent van. Utána reggelig alszik.

2012. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon is múlik, hogy mihez van szoktatva. Mi este 10-11 között megyünk aludni, és általában reggel fél 6-kor kelünk. A mostani hosszú hétvégén szombaton 6 körül keltett, a 4. pihenős napon már simán durmolt ő is 8-ig:)

Én este 10kor még leviszem pisilni, hogy nyugodtan tudjon pihenni, az is sokat segít.

Napközben meg...változó. Ha valaki otthon van vele, akkor pár órát pihenget csak, de ha néha 7-8 órára egyedül marad, akkor szerintem végig alussza.


Ez nem fajta függő, minden fajtán belül vannak lustábbak.

2012. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyusom egy éves, de még mindig nagyon sokat alszik.

éjszakát végigalussza, reggeli séta (inkább úgy mondom szaladgálás) után megint délig alszik, aztán szintén a lenti szaladgálás után alszik egy keveset, utána pedig nagyon fürge kb.este 10-ig. :D

2012. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

amíg kölyök tuti fel fog kelni éjszaka..de utána már megszokja a "rendszert" :)

de ez minden fajta kutyára vonatkozik,vannak aktívabbak és lustább egyedek is :)

2012. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!