Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel arra keltem, hogy a...

Reggel arra keltem, hogy a kutyám öklendezik majd egy kis fehér habos hányás keretében kijött egy kis darab csont kb.8 mm-es cm-es vékony hengeres elég kemény, utána mégegyszer hányt, de szintén csak kis mennyiségű fehér habos savat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap adtunk neki a körömpörköltből egy kis csontot hagy szopogassa, abból volt egy kis darab a hányásába, lehet komolyabb baja a kutyámnak vagy ez okozta ? Utána szaladgált ugrándozott.Kis termetű kutya 3 kg.

2012. okt. 28. 06:13
 1/4 Alexphoto ***** válasza:
100%

Az jó, ha aggódsz a kutyáért, de szerintem ebben az esetben nem lehet nagy baj. A kutyák eléggé mohóak és beesznek olyant is, amit nem kellene, de ki is hányják.

A kutyákon azonnal látszik, ha betegek, rosszul vannak, de az is, ha jól. Ha ugrándozik, akkor ott nincs semmi komoly

2012. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs nagy baja, a kutyáknál nem feltétlenül jelent betegséget a hányás. Ők kidobják a taccsot, ha valami egy kicsit bántja a gyomrukat, és ennyi.

Az enyém túl gyorsan eszik, és emiatt néha visszajön neki a kaja. Kihányja, és aztán rohan hozzám reklamálni, hogy adjak neki enni, mert üres a gyomra :D

2012. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csivibaba ***** válasza:

A fehér habos hányás nem gond. Nálunk ha ilyen volt, akkor mindig mondta a doki, hogy nincs gáz.

Viszont nem szabad nekik csöves csontot (pl.: csirke), illetve olyan csontot adni, mint amilyen a körömpörköltben van.

2012. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, hálistennek jól van a kutyum :)
2012. okt. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!