Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever vagy Labrador?

Golden retriever vagy Labrador?

Figyelt kérdés
Azt hallotam ezek nagyon okos kutyák,és nem tudom milyen legyen,mind 2ő gyönyörű,de nem tudok dönteni valami jó tanács?:)
2012. okt. 29. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is nehezen döntenék, mindkét fajta a kedvencem.

A goldinak többet kell foglalkozni a szőrével, és nem árt neki a kutyakozmetikus sem, én mégis inkább őt választanám.

2012. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a golden retrievert választanám. Valamiért jobban tetszik.
2012. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a labrador a favorit. Ha csak egy cseppet is, es egyedenkent valtozik, de kevesbe mozgekony, kevesbe ugaralos. Tisztan tartani pedig egyertelmüen könnyebb a szöret. Mindkettövel jol jarsz!
2012. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a labrador az igazi.. nagyon okos, barátságos.. és kedves.. nekem is van egy most 5 hónapos... mindenhová követ és szobatiszta is... barátnőmnek van egy 2 éves goldija és még mindig bepiszkít a házba...
2012. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

utsó vok..

a labi csak ilyan lehet: [link]


persze nem színbe... pofára...

[link]


ha nem:


[link]

2012. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindettő fain kutya. Nem tudnék választani közül. Mindkettő nagyon okos fajta és nagyon gyerek barátok.

Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor nem veszel kutyát. /tehát nem új szülöttet veszel gazditól/ Hanem inkább menhelyről vagy állatalapítványtól fogadsz örökbe.

Nincs ellenemre az se ha veszel újszülötett csak úgy ha menhelyről hozol el azokat úgy megmented.

2012. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekünk goldink van, nagyon okos és nyugodt kutyus. A szőrét csak néha átkeféljük, nem kell vele kozmetikushoz menni és nyírni sem!

Macskákkal, kutyákkal nagyon jól kijön, gyerekeket imádja, lehet húzni-nyúzni.

Nagyon ragaszkodó, okos kutyus, biztosan jól járnál vele. :)

2012. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Szerintem Labradort válassz.De miért is?Látni Golden Retiever vakvezető kutyát?Nem.És bombakeresőt?Nem.A Labradort bármire kiképezheted,megfelelő lesz arra a munkára.Nem véletlen hogy a világ legnépszerűbb kutyafajtája.:)

Nekem is van egy Labim,most 7 éves.2 hét alatt 20 trükköt tanult meg.:)

2012. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, itt ahol én lakok például csak golden retriever vakvezető kutyát láttam. Labradort még egyet sem. Ahogy elnézem mindenki azt javasolja amelyik neki van. Természetes hogy mindenki a saját kutyáját imádja. Nekem egyik sincs, de ha a kettő közül választanom kéne, a goldit választanám. Szerintem mindkettő egyformán okos, kedves, tanítható, megbízható, szép kutya, de a golden retriever valahogy közelebb áll hozzám.
2012. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mrs kiss válasza:
én a golden retrievert választanám...bár nem tudom hogy viselkedése vagy egészsége között mi a különbség de a golden retriever szebb(szerintem)!!!
2012. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!