Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon honnan és...

Magyarországon honnan és milyen árban lehet keeshondot szerezni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon hivatalosan 2 kennel van.

Az egyik Rózsaszentmártonon, ott most fognak pont születni kölykök. Kb. december végén, január elején lesznek elvihetőek. Ha most szeretnél venni, ajánlom hogy minél hamarabb hívd fel, mert még az sem 100% hogy a kutya vemhes, már 3 foglalás van.

[link]

A másik Halászteleken van, ott valószínűleg majd tavasszal, március, május környékén fognak születni, de nem 100% hogy fedeztetik. Bár elég valószínű.

[link]

Az árakat pontosan nem tudom, azt tudom csak, hogy a Rózsaszentmártoni tenyésztőnél úgy 1 hónapja vitték el az utolsó keeshond/wolfspitz kölyköt, és mivel ő az utolsó volt (azt hiszem kan), 30.000 forintba került.

2012. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én három éve kaptam a szüleimtől 35000-ért.:)
2012. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem 30.000-50.000 forint között számíts rá. Általában a szukák drágábbak.
2012. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Sajnos nem valószínű, hogy mostanában kapok egyet:( (panelban élünk, két kistesóm van, szóval a kutya kizárva sajnos)
2012. nov. 2. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!