Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha már bolhás a kutya, milyen...

Ha már bolhás a kutya, milyen szert vegyek?

Figyelt kérdés
Kutyám 7 hónapos és észrevettem, hogy sokat vakarózik valamint a lábát harabdálja, és már kezd sebes lenni. Advantixot használunk és van simoható kesztyűnk bolha ellen és a samponja is amit egy hete használtunk. Jövő hónapban tudok neki venni kiltixet most nem tudom megengedni magamnak(azt hallottam az jó) addig vmi praktika, hogy eltűnjenek a bolhák ami nem drága(max. 2ezer)(márha az, eddig egyet szedtem ki belőle, de úgy gondolom, ha már 1-et találok akkor több is van....)
2009. aug. 10. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Frontline. Nekünk az vált be, és fél évig nyugtunk volt a bolháktól.
2009. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is most 7 hónapos,és neki volt már mindenféle csepp a nyakán,meg bolhanyakörv,de egyik sem használt!(a bolhanyakörv nem ér semmit,mert eléggé szépen sétálgattak a bolhák mellette...).Szerintem is az a Frontline a megfelelő,még nem próbáltuk,de nagyon hirdetik!
2009. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vagy egy 2 éves labradorom és ő is vakaródzott és kipróbáltam mindent bolhanyakörv, frontline és nem váltak be.Vettem a gyógyszertárban neostomosan ampullát, ebben 5 darab van és vizben kell feloldani.amióta ezzel megfürdettem még a legyek is elkerülik messziről:) kb 1700-ba kerül.
2009. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, akkor ha most tettem rá advantixot akkor is megfürdethetem ezzel?Nem lesz baja?Vagy ezt ha felhigítom elég rápermetezni a szőrére? Köszi!

2009. aug. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!