Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya bolhás volt és...

Ha a kutya bolhás volt és megfürdettem, megdöglöttek a bolhái?

Figyelt kérdés
Elhoztunk az egyik ismerőstől egy kis yorkit, de te volt bolhával. Most megfürdettem, beraktam egy jó nagy dobozba, (nem merem se letenni a földre, se ki vinni fürdés után meg ne fázzon!) és abba fekszik. Szóval most megdöglöttek a bolhái, nem fognak esetleg kimászni a takaróra amin fekszik, és kiugrani?
2011. aug. 27. 18:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kutyasamponnal kell szerintem.
2011. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem bolhairto samponnal furdetted akk nem valoszinu..
2011. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek is kutya samponal kell megfürdeni, meleg vízbe!(nem tom h te h fürdetted meg)

Sokáig a vízbe kell tartani a kutyust, és úgy fúladnak meg a bolhák! (szerintem, nem biztos)

Vagy veszel 600-800ft-ért bolha elleni nyakörvet 4hónapig véd.(aszem)

2011. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Venni kell bolhairtószert, mert csak akkor lehet elpusztítani a bolhákat.
2011. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kizárt, a víztől semmi bajuk nem lesz. Neostomosannal kell átfürdetni, szerintem egyedül az öli ki a bolhákat azonnal.

Megfázni pedig nem fog 35 fokban, még akkor sem, ha kölyök.

2011. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
van olyan szer is, amit a kutya bőrére kell kenni a lapockájánál és az megvédi a bolháktól
2011. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kiugrani nem fognak a dobozból? Majdnem a csípőmig ér a doboz (170 centi vagyok)
2011. aug. 27. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te sem gondolta komolyan hogy a bolhák nem tudnak kiugrani a dobozból? :D :D
2011. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ma fürdettem meg a bolhás kutyánkat. Nekem is yorki van.

Azt gondoltam, hogy olyan 20-30 bolha lesz benne, kapaszkodj meg:kb 150-180 bolha volt benne!Abban a kicsi kutyában!

Én igy csináltam:Vettem 1 lavort és 1 vödröt.A lavorba teljesen belenyomtam pár másodpercig, csak a feje látszódott ki, félretettem a kutát a lavorból,és utána a vizből kiszedegettem a bolhákat,és át tettem a másik vödör vizbe..Igy nem ugráltak szét összevissza.

Ezt kb 8szor megismételtem.Utána alaposan bekentem bolha elleni porral. Most ugy néz ki kevesebb van benne, de szerintem holnap ugyanezt még végig játszom vele.

2011. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
lehet kapni bolhák ellen szert amit fel kell oldani 1 liter vízben és abba kell megfürdetni, a sima víz nem elég...
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!