Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Brit...

Csenge587 kérdése:

Mi a véleményetek a Brit valamint a Fides tápokról?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok,melyik a jobb minőségű?

Tudtok még hasonló árfekvésű,de jó minőségű tápokat?

Mi a véleményetek a Fressnapf sajátmárkás tápjáról,a Premierről?


Köszi:)



2012. okt. 30. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Brit, a a kettő közül kell választani. A fides egy sz_r...
2012. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül a legjobb a brit, hasonló árban van a top farmina (20kg kb 10e Ft), illetve a tenyésztői kiszerelésű cibauk (szintén 20kg-os kiszerelés kb 11-12e Ft-tól), olcsóbb valamivel a bosch, az a britnél a farmina/cibaunál rosszabb, de a másik 2nél jobb.
2012. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marcy Darcy ***** válasza:
Brit mindenféleképpen jobb. Én Brit Care-rel etetek. A Brit Prémium is jó, csak az, ha jól tudom, tartalmaz kukoricát. A Care pedig nem, és nem sokkal drágább a Prémiumtól.
2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Brit vált be!
2012. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

A premiere high5 adult összetétele:

gabona (4% rizs) 55,85%, hús és állati melléktermékek (20% szárnyas) 28%, olajok és zsírok 9,5%, növényi melléktermékek 5%, hal és halmelléktermékek 1%, zöldségek (0,3% zöldség) 0,3%, Élesztők 0,3%,ásványi anyagok 0,15% vagyis nem igazán jó.

A fides ennél eggyel jobb,a hús és melléktermék az első összetevő, de nincs részletezve a %, és több részletben - sok gabona, kukorica. Vagyis a legjobb a brit..

2012. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!