Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tápokról? Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Moly High Energy. Nem ismerem a Moly márkát (állítólag új), a beltartalma jónak tűnik. A másik az ACC energy, ez a két táp ami közül választani szeretnék. Mindkét spanyol táp. Szerintem ezek nagyon jó ár-érték arányban vannak. A minőségük érdekelne. Főleg a Moly tápről kérnék információt. Munkára tartott német juhásznak kell.

2012. okt. 29. 20:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt van a leírás!

Moly High Energy:

[link]


ACC Energy:

[link]

2012. okt. 29. 20:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Kivételesen mind a kettőt próbáltam. Korábban ACC-vel etettem, de váltottam Brit-re. Aztán ajánlották ezt a Moly-t, gondoltam kipróbálom...hát pont olyan, mint az ACC. Én maradok a Britnél. Minimális árkülönbség, ha kg/ár-ban nézed, de a Brit sokkal jobb. Magasabb hústartalom, és jobb összetevők.


Ha mindenképp ezek közül akarsz választani, akkor válaszd azt, amelyikhez könnyebben, olcsóbban hozzájutsz. Minimális különbség lehet közöttük, de én nem tapasztaltam.


Egyébként nem volt velük problémám, kutyáim szívesen megették, csak nekem szimpatikusabb a Brit, és kutyáimnak a legjobbat akarom, a lehetőségekhez mérten persze.

2012. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én acc-vel etetek bárány-rizs és az energy nekem nagyon bevált. A britet próbáltam az nekem vagyis a kutyáknak nem vált be ennyi... am kutyára válogatja kinek melyik jó...
2012. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!