Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom, és iszonyat...

Van egy amstaffom, és iszonyatosan budos a szája. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már fogát is kimostam, minden nap denta stickset evett, azokat a kekszeket rendeltem neki, ami friss leheletre van, és semmi......Szoktam figyellni, hogy nagyon nyalja a pucuját és esetleg attól, mert a fogai rendben vannak.......de nemtudok vele mit csinálni....Adjatok tanácsot, mert kibírhatatlan!!!
2012. okt. 30. 18:23
 1/5 Hovarju ***** válasza:

Lehet, hogy valami emésztési baja van. Esetleg valami gyulladás van a szervezetében, vagy az étel, amit eszik nem megfelelő a számára.

Szerintem vidd el egy állatorvoshoz, egy vizsgálat nem árthat. A doki biztos fog tudni megoldást.

2012. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a táp, amit adsz neki nem jó. Vannak olyanok, amelyek közömbösítik a szájszagot.
2012. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de neki mar regota ilyen, most a taste of the wild van neki, regen pici koraba pedigree volt, akkor nem volt szajszaga, csak pukizott budiket naon, aztán arion volt, kb olyan 8-9 honapos koratol durván egy éves korától budi a szája......Most 19 hónapos.....
2012. okt. 30. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy ínygyulladása van, vagy fogköve.

Nekünk is így volt, leszedettem a fogkövét, azóta megszünt a szájszaga.

2012. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na beszeltem az orvossal, és azt mondta, hogy fogkove még nemlehet, mert fiatal, hogy nemjó neki az az eledel, ami van......Akkor ezek szerint nemjó neki se az Arion, se a Taste of the wild, meg a ......opps még egy volt, nemtudom milyen.......azt mondta vegyek neki pedigreet, hogy változik e egy héten belul....
2012. okt. 31. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!