Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agressziv lett az amstaffom?...

Agressziv lett az amstaffom? Vagy miert csinalta ezt?

Figyelt kérdés

6 honapos szuka,eddig nem mert bele menni a vizbe magatol,en nem eroltettem.ma talalkoztunk egy kis boxer kolyokkel,(4 hetes koratol van a gazdianal,nagyon rossz)

jatszottak,a boxer pici letere mndig neki tamadt a kutyamnak.o pedig engedelmeskedett.harapta a nyakat,pofijan logott,a gazdaja pedig dicserte ezert.en csodalkoztam hogy orakig milyen turelme van,hadta magat ledominalni.

aztan lementunk kozossen a partra es az enyem egy kis ido mulva magatol bele ment furodni a vizbe,megtetszett neki,alig akart kijonni.a pici felt utanna menni.amikor viszont kijott a partra,a boxer megint a pofijan kezdett logni ekkor az enyem is vissza harapot,nem erosset,mivel a labat harapta meg es nem engedte a szajabol,en belenyultam megnezni milyen erossen fogja,de epp csak figyelmeztetoen.ezek utan mar nem hadta magat.

Agressziv lett?vagy csak be telt nala a pohar?


2012. máj. 2. 12:33
 1/6 VBeata81 ***** válasza:
100%
Nem lett agresszív. Éppen csak az idősebb állat fegyelmezte a túl szemtelen kölyköt. Ez teljesen rendben van, és nem kell beleszólni, sőt! Ha az a kölyök tényleg 4 hetes kora óta a gazdájánál van, épp ideje, hogy viselkedni tanuljon a többi kutyától. Az pedig mindenképpen dicséretes, hogy a kutyád ilyen sokáig tűrte, pedig még ő is csak kölyök.
2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

epp ezert lepett meg,eddig ha egy kutya agresszivan viszonyult hozza,ugotatt morgott akkot le se tojta,elhaladt mellette.

igen.a kutya most 2 honapos,es a gazdija azt mondta hogy 4 hetes koratol van nala,a fogai szegenynek meg olyan picik es vekonyak mint a tu.

mas kutyakat is megtamadt utkozben,az enyem nem mehetett a kozelebe amikor ivott,stb.nagyon dominans kiskutya.


vissza terve,megijedtem adtol hogy a viztol lett bolond az enyem :)

ismerek egy pitull aki kezes barany de ha furdik a vizben nekitamad ott bent meg a gazdajanak is.

ezert kerdeztem nem e ettol ilyen az enyem

2012. máj. 2. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád teljesen korrekten jelezte a kicsinek, hogy nem tetszik, amit csinál. Az anyakutya is morgással és odanyúlással tanítja a kölyköket, hogy meddig mehetnek el.

Ha egy kutya használja néha a száját, nem is értem, miért mindjárt az agresszió jut a gazda eszébe? Nem tud csóri lekeverni egy pofont a szemtelenkedőnek, és nem tud hegyi beszédet sem tartani a jólneveltségről.

2012. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írom le azt amit előttem írtak, csak még annyit, hogy ha a figyelmezetető harapásnál azt is megengedte, hogy a szájába nyúlj, akkor biztosíthatlak, hogy nincs semmi gond, csak megmutatta a kicsinek, hogy elég, és túl durván játszik.
2012. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

csak megmutatta neki hogy túl messzire ment el,és próbálja nevelni

az én puli kanomhoz hoztak egy tüzelő szukát,állandóan morogta a szuka ,terrorizálta,bement a kan házába és nem jött ki ,ha ki is jött a kan odament hozzá és megint megmorogta és támadta volna, 1 napig tűrte utána úgy földhöz vágta a csukát,hogy csak úgy nyígott :) utána már nem morogta meg a kanomat,csak megmutatta neki a kanom hogy ki a főnök.

2012. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lett agresszív, teljesen normálisan viselkedett.
2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!