Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őszre vagy télre bevállaljak,1...

Őszre vagy télre bevállaljak,1-2 kutyát?

Figyelt kérdés
azok válaszát is várom,akiknek ilyenkor lesz/vagy lett kutyája

2012. okt. 30. 18:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igazábol felnőtt kutyákról van szó (fajtamentős,menhely,gyepmesteri telep,gazdiktol)
2012. okt. 30. 19:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek szivesebben gondolnak tavasszal a kutyavásárlásra. Talán lehet abban is valami, hogy jön a jó idő, többet lehet kint lenni. Jönni menni mindenfele. Egy 10 hetes kiskutyával a téli séták nem nyulnak tul hosszura, pláne ha még hó is van, mert a kiskutya megfázik. Mondjuk épp most gondolkodom, nekem majdnem az összes kutyám ősszel, vagy télen született:)))
2012. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
kiskutya télen a melegbe a helye,tanitása tavasz és nyár legjobb.8 hónap -5 év közötti kutyákat akarok
2012. okt. 30. 19:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha befogadnál, akkor én mostanában tenném, most nagyobb a szükség. Az évszak egy jó gazdinak meg tényleg mindegy, nekünk is ősz végén lett kutyánk, volt idő mindenre, igaz a láthatóságra kell figyelni (kutya nyakába láthatósági kendő meg most gondolkozok egy ledes nyakörvön, nekem mellény+ a karomra ledes karszalag...).
2012. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nekem hosszú vagy közepesen rövid szőrű kutya kell.keverék kutyákrol van szó,ilyenkor hidegbe lakásba lenének.
2012. okt. 30. 20:12
 16/19 Yukióóóó ***** válasza:
tavaly februárban vettem egy akitát ,utána jöttek azok a nagy hidegek+hó épphogy meg lettek az oltásai és már vittük is magunkkal sétálni emberek közé utcára ,hogy tudja és meg szokja ez a" nagy világ ",sztem erre szüksége van egy még növekvő kutyusnak ,és hidd el annyira vártuk , hogy jöhessen velünk és ő is várta :-))és nem érdekelt , hogy mennyire van hideg és mikor sötétedik ,ő élvezte a legjobban !!!
2012. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akita inu vagy Amerikai akita,nem mindegy világit a szeme sötétbe is lát.Kiskutyát értem,hogy jó időbe kell,de felnőtt kutyárol nincs tapasztalatom
2012. okt. 31. 07:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz elég időd foglalkozni vele, akkor mindegy az évszak. Én inkább a két kutyát gondolnám át még egyszer, nem tudhatod milyenek lesznek, mennyi foglalkozást igényel, miken kell sokat dolgozni és mit tanulnak el egymástól még pluszban. Én a másodikat már elég stabil kutya mellé hoznám.
2012. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
oké értem köszönöm mindekinek.
2012. okt. 31. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!