Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya széttárja a...

Ha egy kutya széttárja a lábait hassimire az már jót jelent?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:50
 1/7 anonim válasza:
igen. ;) mintha az en kis kutyusom lenne :)
2012. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az annyit jelent, hogy te vagy a falkavezér.
2012. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helló, az másik kategória.
2012. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha ennek ellenére rángat, húz, keresztbe megy előttem sétánál, akkor is én vagyok a falkavezér, vagy otthon más szabályok uralkodnak ezek szerint? :D Vagy úgy gondolja, hogy sétánál az van amit akar? Bár nem hagyom, de nagyon próbálkozik.
2012. nov. 1. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A pórázos séta megint egy más kérdés,ha nem ismeri a pórázt,nem tudja mit kell cisnálnia akkor össze vissza fog húzni meg keresztbe szaladgálni előtted. Ettől még lehetsz te a falkavezér,ha nem ismeri még a pórázt.
2012. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya úgy fekszik le, hogy a hátára, az azt jelenti, hogy biztonságban érzi magát. De nem (feltétlenül) azt, hogy te vagy a falkavezér.

De ha sétánál rángat, az sem biztos, hogy azt jelenti, hogy nem tekint téged falkavezérnek, azt meg kell tanulnia.

Ha ettől függetlenül szót fogad, akkor nincs nagy gond. De tanítás nélkül ne várd el tőle, hogy tudja mit jelent a láb mellett követés.

2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálja, az azt jelenti, hogy bízik abban, hogy nem fogod kiharapni a beleit, meg hogy szereti a hasvakarást, semmi többet.
2012. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!