Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire ritka a fekete havanese?

Ennyire ritka a fekete havanese?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves havanese kutyám. Fekete és fehérek a lábai, a farka hegye és a mellénye. Az egy év alatt hetente legalább egyszer megkérdezték, hogy milyen fajta kutya és amikor mondom, hogy havanese, akkor mindenkinek az az első kérdése, hogy az nem csak fehérben van?


Ennyire ritka lenne a fekete havanese, vagy csak az emberek nem ismerik ezt a fajtát annyira?


Én mondjuk már találkoztam jó néhány fekete havanese kutyával, de barnával csak egyszer (a kutyám apja barna). Én azt gondoltam, hogy a barna havanesen hamarabb elcsodálkoznak az emberek.


A ti környéketeken vannak fekete havanesek?:)


2012. nov. 3. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A fekete-fehér havanese egyáltalán nem ritka, a bolognese az, amiből csak fehér van.Nálunk a környéken van vagy 3, tehát nem csodálkozom, amikor meglátom őket. :)
2012. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk egy bézs-barnás színű havanese-ünk van, őt le yorkizzák állandóan,mert a színe picit hasonló :D


a környéken 2 fekete havanese-t ismerek



bolognese meg a frise lehet csak fehér , a havanese-nél pedig elég sok szín változat létezik :D

2012. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy a bolognese és a frisé csak fehér, de ezek szerint mások nem.:)


Na mindegy, nem is olyan fontos, csak már unalmas huszadjára is elmagyarázni, hogy az nem a havanese, amiből csak fehér van.:)


Utolsó biztos szép a te kutyád is, még nem is láttam ilyen színekben. Nincs egy képed róla véletlenül?:)

2012. nov. 3. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem full feketém van. Bár a farka tövénél most elkezdett ezüstösödni :)
2012. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!