Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A havanese kiskutyáknak hány...

Dikó13 kérdése:

A havanese kiskutyáknak hány hetes korukra lesz teljesen fekete pigmentált az orra? Most kaptam egy fotót 7,5 hetes kölyökről ( fehér szőrű), de rózsaszín foltos az orra teteje.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyámnek már 6 hetesen teljesen fekete volt. Szerintem valami nem oké, ha foltos, bár nem tudom biztosan.
2010. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez szerintem is hibának számít. Az enyémnek is mindig fekete volt. Én sem vagyok teljesen biztos benne!
2010. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az pigmenthiba és maradni fog.
2010. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pigmenthiba, nem fog elmúlni. Ha kiállításra akartad vinni a kutyát, akkor arról lemondhatsz, de ettől még ugyanolyan szerethető marad. (Már ha meg akartad venni az egyik kicsit)
2010. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől vásárolnád a kiskutyát, akkor elvileg csak hobby célra adhatja el, a rendes ár töredékéért. Ha meg nem tenyésztő, akkor meg semmiképp ne vegyél, se fekete orrut, sem rózsaszint. Szerintem.
2010. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen pigmenthibás, de van rá esély, hogy befeketedik.Az enyémet is emiatt csak hobby célra vehettem meg, mert kiállításon kizárják érte.Most 10 hónapos és a nagy foltokból már egy nagyon vékony pici rózsaszín csík maradt.
2010. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!