Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Blue nose vagy Red nose?

Blue nose vagy Red nose?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kiskutyám, amerikai pit bullterrier...nagyon jó barátubktúl hoztuk akinek a kutyája nevelte fel, mert az ő jó barátja pit tenyésztő és a kutyája nem tudta volna szoptatni...de sajna így a szüleit nem láttam...fajtiszta, és még1szer mondom megbízható hejről való!!!!csak nem tom rednosi vagy blunosi e?


2012. nov. 4. 09:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és örülök hogy ilyen különleges: brindle-m lehet!
2012. nov. 5. 15:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy OFF: ha lehet, és más kutyád is lesz, előbb ismerd meg a fajtát...
2012. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A szinei nem vot tisza sámomra, egyébként másfél éve készülök egy pit tartására. Az hogy eddíg kevés angol oldalt olvasok (és valljukbe ritka a magyar brindle-ről szóló oldal) nem jelent semmit.
2012. nov. 6. 19:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez a szín számtalan fajtában előfordul,általános kutyás műveltséged igen alacsony.Azért a red nose sem túl bonyolult kifejezés...
2012. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudom a csíkos színt, csak angolul nem tudtam! sok pit színt ismerek MAGYARUL! (csokoládé, merle, tricolor, kék stb...)
2012. nov. 17. 20:44
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem igazán nézegetek sok fajtát, mert nem tetszik a legtöbb kutya csak a molosszerek és a bulldogok, bull-terrierek
2012. nov. 17. 20:46
 17/18 A kérdező kommentje:
Vagyis ismertem ezt a színt angolul is csak tiger stripes néven.
2012. nov. 17. 20:50
 18/18 A kérdező kommentje:
Azóta utána is néztem és a legtöbb pit színt tudom.
2012. nov. 17. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!