Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalat Red Nose Pit...

Tapasztalat Red Nose Pit bullokkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmiben sem másabb, mint a többi színváltozat...
2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alatt konkrétan mit értesz?
2011. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most kicsit tudatlan leszek, a többi szinváltozatot hogy nevezik pontosan?

Tapasztalatot uyg értettem, hogy milyen a viselkedése, mennyire ragaszkodó, mennyire lehet tanitani?

2011. máj. 16. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a többi színváltozatot?

akármilyen színű lehet a pit bull... még merle, foltos, kék, harlekin, bármilyen... az meg, hogy hogy hívod, az rád van bízva :D


csak a red nose most nagy divat lett valamiért, és egy oldalon sikerült olyan ostobaságot közzé tennie valakinek, hogy a red nose pit bull terrier egy külön fajta...


itt van róluk egy normális cikk: [link]

2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy értette, hogy attól, hogy vörös az orra, még ugyanolyan, mint bármelyik másik fekete orrú :)

Általában ez a fajta nagyon ragaszkodó, embercentrikus, de nagyon következetesen kell vele bánni!

2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:)

Ne nevessetek ki, nem nagyon értek igy a kutyákhoz, hogy melyik milyen fajta, stb. Csak azt tudom, hogy nekem is ilyenem van, imádom őt, és ő is engem. Nagyon ragaszkodó, nagyon féltjük egymást, ahogy tapasztaltam ritka jó természetű kutya. Ezért tettem fel a kérdést, csak megfogalmazhattam volna jobban is igy utüólag visszaolvasva:)

24/N

2011. máj. 16. 21:53
 7/7 A kérdező kommentje:

elirtam: *utólag


Együtt járunk futni, együtt sportolunk, járjuk a természetet.

2011. máj. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!