Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz-e az hogy az ilyen...

Igaz-e az hogy az ilyen kiskutyákat mint pl: Havanese nem szabad megnyiratni?

Figyelt kérdés
Még régebben olvastam itt egy kérdésnél...
2009. aug. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem igaz...bármilyen kutyát meg lehet nyírni, természetesen megfelelő tartási körülmények között, és nem télen.
2009. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnyírni meg lehet, de szerintem a szőrminősége romlik tőle, és pont azért van ilyen szőre hogy jó legyen neki hidegben és melegben is, ezért nem kell attól félni hogy szenved a melegben. Ha jól tudom ez a fajta kutya forró vidékről származik... Aki rövidszőrű kutyát szeretne az vegyen olyat, ez az én véleményem.
2009. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet. Nekem 2 hosszú szőrben tartott havanesem van. Semmivel nincs jobban melegük mint egy rövid szőrű tacskónak pl. A havanese kubai fajta, nem véletlen ilyen a szőre. Ha levágatod könnyen leéghet a bőre, és még jobban melege lesz, mert a szőre télen fűt, nyáron hűt, és nincs aljszőrzete. Akinek meg nincs ideje, kedve szőrt ápolni, vagy nem tetszik ez a fajta hosszú szőrrel, az vegyen törpepincsert, vagy mopszot...
2009. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Lehet de úgy nem olyan szép.
2009. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!