Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egy kutyát rászokt...

Hogyan kell egy kutyát rászoktatni a kutyapelenkára?

Figyelt kérdés
8 hetes francia bulldogról van szó

2012. nov. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy,ha jót akarsz magadnak. 2-3 óránként le kell vinni és ha pisil/kakil nagyon megdicsérni.
2012. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd, utána nagyon keservesen fogod tudni szobatisztaságra nevelni, mert megszokja, hogy a lakásban végezheti a dolgát, és nem fogja érteni, hogy már miért nem szabad. Mi inkább sűrűn vittük le olyan helyre, ahol másik állat nem jár, ha mégis baleset történt, nem szabad leszidni, mert azt fogja hinni, hogy rosszat csinál azzal, hogy kakil. Rosszabb esetben eldugdossa majd, vagy akár meg is eszi. Szó nélkül takarítsatok utána, míg rendesen kivihető nem lesz.
2012. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek van egy nagyon egyszerű mondja, nem veszel pelánkát és nem probálkozol, elfelejted az egész kutyapelánkás témát. 2 óránként leszaladsz a kutyáddal egy 5-10 percre,ha pisil/kakil megdícséred. Így hamar lesz egy szobatiszta kutyád.

Nem kell összezavarni, hogy fent is lehet aztán később mégse, mert már nagy. A kutya alapvetően tiszta állat, tehát a saját élőhelyére ahol eszik,alszik,pihen oda nem piszkit, ez neki a természetes. Te sem a wc-ben eszel :D

Én nem tudom honnan jött ez a kutyapelenka örület, de én azt tanácsolom mindenkinek ne rontsa el a kutyáját!

Sok sikert :)

2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 4. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

nekem rámennek kicsi koruktól , utána ha megvan az oltások elveszem és nem rakom le többet. Kiviszem sűrűn....

Soha nem volt gond, hogy a pelenka miatt nem lehet leszoktatni! Ezt is valami barom kitalálta... Régen újságpapíroztunk, felmosórongyoztunk és voálá leszoktak! Ugyan az csak higiénikusabb a pelenka, nem kell mosogatni nem málik szét!

2012. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!