Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos a sok meló miatt a...

Sajnos a sok meló miatt a téli napokon már elég későn érek haza és nem tudom a sötétben úgy megmozgatni a pitbullom ahogy igényelné. Sok jót hallottam a futópados megoldásról csak nem tudom, hogyan kellene őt rászoktatni a futópadra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi felszereltünk LED-es reflektorokat az udvarra, és télen is ragyogóan lehet este labdázni. nem fogyaszt sokat. Egy futópad olyan 100 e ft körül mozog. Szerintem a youtube-on találsz ilyen videokat. Ha reggel lefuttatod, este meg egy kis agytorna? Az nem megy?
2012. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a rászoktatás kb 5 perc, lassan elindítod és ahogy sétál dicséred majd fokozod a tempót, én még nem láttam kutyát akinek 5 percnél tovább tartott volna megszokni
2012. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, én is beszereznék egyet, nem mindig sikerül 3 kutyát lefárasztani tökéletesen, nem tudjátok, létezik olyan, ami kicsit szélesebb, hogy én is ráférjek és esetleg futhassak velük? Az egyik tuti nem menne rá magától, minden ilyentől fél ami mozog alatta...:)
2012. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! futópadot az apródon én mar láttam 10-15000-is nem csak 100.000-es van :-)
2012. okt. 30. 07:04
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem a futópad is egy olyan eszköz, amiből megéri jót venni.

csak az anyag ára 70-80e körül mozog, kizártnak tartom, hogy jó minőségű padot valaki eladjon 10ezrekért...

egyébként pites körökben nagyon ügyes futópad-készítők vannak, érdeklődj kinél mennyibe kerül, illetve ők azt is elmondhatják, hogyan szokták a kutyákat felszoktatni.

2012. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Catz ***** válasza:

Csak az a nem mindegy, hogy milyen a futópad. Az ami magától megy (70.000-től) vagy olyan, amit neked kell hajtani (15.000.-től) de én is gondnolkodtam rajta.


:)

2012. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3as vagyok, azóta keresgéltem kicsit a témában:)


http://www.youtube.com/watch?v=aLo37xk298M&noredirect=1


http://www.youtube.com/watch?v=z22rb_pfHkQ&feature=fvsr&nore..


szerintem ezt olcsóbban ki lehet hozni házilag, de lehet, hogy tévedek:)) én mindenesetre asszem megkérem a családot, hogy szülinapomra, ami nemsokára itt van, vagy karácsonyra szerezzenek nekem hozzá alapanyagot és párommal összedobjuk:)

2012. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Reggel már korábban van világos az óra átállításnak köszönhetően: akkor sem tudsz egy alapos hosszabb sétát tenni?

Kertes házban laktok?

A sétához, játékhoz elég a közvilágítás egy zöldebb terület mellett.

Fizikailag lehet, hogy le fog fáradni a kutyád, de a szellemi aktivitást is igényli, ami a séta, a nevelés.

2012. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én önhajtottra (tehát a kutya mozgatja) gondoltam, bár tény, hogy nem fából készültre... speciel azt mondom, ha már egyszer futópad, akkor az legyen rendes, masszív, örök életű, fémből hegesztett. mondjuk ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=zkWuk9iMarM

2012. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagazi ez tényleg jó:))
2012. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!