Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Át kell íratni a nevére?

Át kell íratni a nevére?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy van egy nagyobb testű kutyám,akit sajnos el kell ajándékoznom egy ismerősömnek,mert nagyon ugrálós és féltem a kislányomat tőle,nem azért mert bántaná,hanem hogy felborítsa pl a betonon.. Bezárni,láncra kötni nem akarom. Na mindegy a kérdésem igazából az lenne hogy az oltási könyvben ugye az én nevemen van,meg ugye az állatorvosnál a gépben is és hogy át kell e íratni az új gazdi nevére vagy sem? Még nincs chippelve. Azt mondta hogy ő azt majd megcsináltassa.

2012. nov. 5. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

No comment a kutyaneveléshez. Pedig a legegyszerűbb dolgok közé tartozik az ugrálásról leszoktatás.. A felborításról pedig annyit, hogy gyereket és kutyát nem hagyunk együtt felügyelet nélkül, máris tudtál volna rá vigyázni, hogy ne borítsa fel..


Egyébként kitölti magának az oltási könyvet, hogy ő az új tulaj, rakat bele chipet, aztán kész.

2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szacsiga ***** válasza:
100%
Szerintem irassátok át. Elvileg ez nem kellene, hogy pénzbe kerüljön. De így hivatalos.
2012. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kutyaneveléshez annyit hogy elhiheted próbáltunk mindent,de ilyen hülye kutyám soha nem volt egész gyerekkorom óta 30 éves fejemig!! Ez egy katasztrófálisan hülye kutya vagy agyon lett szaporítva ahonnan vettük és nem 100-as..én csak erre tudok gondolni. De bezárni meg láncra kötni talán nem kéne,sem elaltatni.. A másik engem felborít szal hiába lennék ott mellette,de gondolom se gyereked se nagy kutyatapasztalatod nincsen,vagy 50ezres kutyád van.. Ennyi!! A többi infót köszi!
2012. nov. 5. 11:44
 4/15 A kérdező kommentje:
A másik meg ne írjanak már okoskodó majmok akik az ország tulsó feléről akarnak beledumálni mindenbe mintha mindent tudnának!!! Nem látsz bele az életembe fogalmad sincs semmiről,akkor ne akard már megmondani mit csinálok jól meg rosszul! Én is tudnék olyat írni persze biztos te letudod szoktatni úgy hogy ütöd vágod! Úgy bárki és hiába mondanád hogy te nem..ki hiszi el?? Azt mi se tudjuk milyen módon csinálod... De biztos vagyok benne hogy nálam jó helyen volt ez a kutya és soha nem volt azé megverve mert nem tudja a fekszik parancsot!!!!!
2012. nov. 5. 11:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

ne haragudjál, de nem tudtam szó nélkül hagyni a reagálásod, ezek után szerintem mindenképpen jobb a kutyusnak, hogy másik gazdija lesz. Még annyi, hogy nem kell ahhoz 50 ezres kutya, vagy kerüljön bármennyibe, mert egy menhelyi keverék kutyát ugyan úgy meg lehet nevelni, csak türelem, szeretet és foglalkozás kell hozzá.

Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de ezt muszáj volt leírnom, le lehet pontozni is, nem számít.

A kérdésedre válaszolva: mivel nincs benne chip, nincs regisztrálva, csak az oltási lapján van a neved feltüntetve, ezért ha elviszi állatorvoshoz megmondja, hogy ő az új gazdi, adnak egy másik lapot, és kész.

Sok örömteli éveket kívánok a kutyusnak az új gazdival.

2012. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig komoly nevelési problémák lehetnek, ha még a feksziket sem tudja.

Itt senki sem tolerálja az ilyen embereket, akik megválnak egy ilyen indokkal a kutyájuktól.

És hidd el kedves kérdező, itt nem tapasztalatnak emberek meg yorkisok kommentelnek.


De ha nem tetszik a véleményünk, akkor van egy kicsike x a kérdés mellett, és akkor nem fogod látni többet. De itt erre senki sem kíváncsi.

2012. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, nyugalom.

Hülye kutya nem létezik, csak hülye gazda. Én is követtem el hibákat a kutyámmal, de nem őt hibáztatom, hanem saját magamat és nincs olyan dolog, amit ne lehetne helyrehozni, csak akarni kell és tanulni tanulni tanulni! De valóban, a legegyszerűbb lepasszolni szerencsétlen kutyát. Ha ideggyenge lenne, nektek támadott volna, még megérteném, hogy nem várhat a dolog, de itt ilyenről tudtommal szó sincs.

2012. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*tapasztalatlan
2012. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na Alexandra, megkaptad, Joey 50ezres kutya XD XD XD

És ütöd-vágod, ez nyilvánvaló XD

És te vagy a hülye, ez is tuti :D

Az ő kutyája meg nevelhetetlen és kész. :D XD


On: szerencsétlen kutya. Örülök neki, h megválsz tőle. A gyerekhez meg csak annyit: kérlek, őt ne neveld olyan idiótára, mint amilyenre téged neveltek....

2012. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na igen :D
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!