Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nagyon sürgős! Megbízha...

Valaki nagyon sürgős! Megbízható állatorvos Fótra?

Figyelt kérdés

Egy megbízható lelkiismeretesen dolgozó állatorvosra lenne szükség, Fót, Dunakeszi, Pest északi része, Gödöllő környéke, aki házhoz jönne Fótra!!! Németjuhász kutyám egyre rosszabb állapotban van, és az orvosok csak a vállukat vonogatják, mondván, ők adtak neki gyógyszert, mit akarok. Szállítani korábban még tudtam, de mióta szedi a gyógyszert, már nem tudom, és több, mint 50kg, felemelni nem tudom...


Segítsetek lécci, ha lehet elérhetőséggel!



#Gödöllő #Dunakeszi #németjuhász kutya #állatorvos Fót #Pest észak
2012. nov. 5. 12:02
1 2
 1/12 Catz ***** válasza:
76%

Szia, mi a hatósági állatorvoshoz járunk Dunakeszire. Nekem nagyon bejött, mütéteknél is bennt lehettem, nem tukmál semmit.

Dr. Incze Miklós, Èszaki utcában van a rendelöje a házánĺ, de állandóan úton van a pácienseknél.

Mobil: 0670-256-7572

Rendelési idö: H-K- Cs- P :18-20h

Szombat: 8-12h

Szerda és Vasárnap zárva.

2012. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fóti dokiról csak másodkézből van tapasztalatom (Dr. J. János),tudja amit tudni kéne, csak legyen tömött a pénztárcád... Bár ez lehet általános jelenség nem tudom.

Szóval drága mulatság egy oltás vagy állapotfelmérés.

Bár ilyen dolgokon az ember ügye nem spórol.


Legjobban szerintem akkor jársz ha megkérsz egy izmosabb szomszédot/barátot hogy vigyen/segítsen be pl. egy Budapest állatkórházba 0-24.


Gyógyulást kívánok !

2012. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Igen a fóti dokit én is ismerem... és házhoz sem igen jön... dunakeszire mentünk közben egy dokihoz, apu segített elvinni, de nem az Ince dokihoz, őt még majd lehet megkeressük... Egyelőre még mindig a vállvonogatás megy, volt már EKG, ultrahang, most vérvétel, az állapota nem javul, de még mindig nem tudják mi van... Reméljük azért jutunk valamire, és nem csak azért dobáljuk kifele a 10 rugókat, hogy utána bejelentsék, hát mi mindent megtettünk, javasoljuk az altatást, mert akkor vlkit helyben megfojtok...

Köszönjük a jókívánságokat!

2012. nov. 10. 00:01
 4/12 anonim válasza:

Elég érdekes, amit írsz, ezek szerint a Juhász doktornál biztos, hogy nem jártatok, mert Ő nem vállvonogatós, hanem ha valaki meg tudja gyógyítani a kutyádat, akkor Ő az. És MINDEN hívásra kimegy házhoz. Úgyhogy valószínű, hogy a többi fóti dokira gondoltál.

Incze doktort jobb, ha kihagyod.

Remélem, meggyógyult a kutyád, és ha elfogadod a tanácsom, akkor keresd bizalommal a Juhász dokit.

2012. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, vannak fejlemények. Végülis az egyik állatorvos kibökte, hogy gyógyíthatatlan... Némi májerősítő enyhítheti a tüneteit ideig-óráig. Az összes vizsgálat meg cipelgetés tényleg csak a pénztárcánk apasztására szolgált...


Elkeserítő... :'( a kutyus még el-elvan, most stagnál, de nem tudom mennyi időnk van még együtt..


Köszi a tanácsokat még egyszer

2013. jan. 2. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi a diagnózis?

Májerősítőnek jó a máriatövist tartalmazó kapszula és annak magolaja, valamint az igazi faszén és a kurkuma.

Mindezek segítik a májat és regenerálják azt.

Ha csak ennyi a baja akkor ezek segítenek, arra figyelj hogy ne adj neki olyan ételt amiben van tartósítószer és egyéb kemikália mert avval mind a máj terhelődik.

Valamint tiszta vizet.

Jobbulást.

2013. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Fóton kizárólag a Juhászhoz menjetek.

A többi fóti állatorvos hulladék.

Hatósági állatorvos pedig praktizáló, gyógyító tevékenységet nem végezhet, ezért elég érdekes, hogy az Incze rendel, meg műt... Lehet, őt nem érdeklik a törvények, szabályok...

De az Inczéért kár elmenni Dunakeszire, tudása kb. a zéróval egyenlő.

2013. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sziasztok! 2013 februárjában végülis elhunyt Sámsika :( ..


Boncolást nem kértünk, ezért nem tudjuk mi volt a pontos baja, de végül kapott a májára embereknek készült táplálékkiegészítőt, ami a tüneteit enyhítette amíg lehetett.


mindenkinek köszönöm a hasznos tanácsot!

2014. febr. 20. 06:00
 9/12 D_. válasza:

Részvétem a kutyád miatt! :(


nem tudom, hogy miért istenítitek a juhász, nem jó orvos és ráadásul nagyon drága! beteg volt a kutyám és csak ő volt éppen elérhető, hát jobb híján felmentünk oda, namost amint beléptünk a rendelőbe a kutyát nem engedhettem el, le kellett fogni, mivel ez egy harci bullterrier és bántani fogja, a kutyám tök szépen elvisel mindent, ha nincs lefogva. persze az állapota utána csak rosszabb lett és bemutattak nekem egy másik orvost. tudja a dolgát és nagyon nagy állatbarát, nem fél és nem kell lefogni a kutyát, ha nem bróírja, párszor megkapta Cipő szeretetét, mikor bejött és véletlen megfejelte, de csak mosolygott rajta:) tehát egy nagyon kedves és nagyon odaadó, megbízható állatorvos (akit akár hajnal 3kor is felhívhatsz, ha nagy baj van) dr Váradi Noémi!! ajánlom mindenkinek!

2014. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolsó, egy szó sem igaz abból, amit írtál, ezt te is tudod!
2015. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!