Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elég 2 séta egy...

Szerintetek elég 2 séta egy felnőtt kutyának ha?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka kertes házban van kint (vagy mondjuk inkább, hogy a nap egyik felében), és csak nappal emeletes házban?

2012. nov. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen fajtájú és mekkora a kutya. Az is fontos, hogy mennyi az időtartama egy-egy sétának, illetve, hogy pszichikailag le van e fárasztva. Elvileg minimum napi 2 séta javasolt, úgy, hogy 1 séta legalább fél órás legyen. Ha nagy a mozgásigénye a kutyádnak, akkor az is fontos, hogy póráz nélkül tudjon szaladgálni, illetve, hogy az agya is meg legyen dolgoztatva.
2012. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam a séta az lenne amikor hozom és viszem a kertes házból. Az, ha egyedül vagyok és sietek, 30-40 perc, persze a kutyával sokkal hosszabbra hagynám. Van közben 2 rét is ahol el tudom engedni. Tréningezni meg gondoltam napközben amikor az emeletes házban vagyunk.
2012. nov. 5. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így hogy? Két helyen laksz te is, vagy a kutyának kéne két családba beilleszkednie?
2012. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két helyen lakok, minden nap haza kell mennem, hát gondoltam miért ne sétáljanak velem a kutyák is? Mindannyiunknak jót tesz.
2012. nov. 5. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, jól hangzik. Ha kutya lennék, élvezném :)
2012. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ez tökéletes megoldás! :)
2012. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!