Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan használjam helyesen...

Hogyan használjam helyesen séta során a fojtó pórázt?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan megbízható forrású cikket,ami leírja a fojtó póráz helyes használatát? Hogyan tudom vele a kutyát korrigálni,ha séta során beelőz engem? Milyen irányban rántsak a pórázon és mekkorát? A pórázrántással egy időben kell kimondani a nem tiltószót?


Ha vki tud vmi megbízható leírást,akkor kérem másolja be hozzászólásként, vagy a linket elküldheti gyakorikérdések üzenetben.


Cikk mellett a videó is nagyon jó lenne,hogy lássam gyakorlatban is az alkalmazását. Ha vki Cesar Millanra utal,akkor küldje el a linkjét annak a résznek,amelyben a gazdinak a fojtópóráz használatát magyarázza. Ha üzenetben sem enged linket küldeni, akkor megadok e-mailt.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Fojtót szakember segítsége nélkül, videók, meg leírások alapján inkább ne használj.
2012. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ezt most igy elmagyarázni neked nem tudom, csak a lényeget. Először mindig a vezényszó, és után a rántás. de ne tépd le a fejét.
2012. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hókuszpókusz a fojtó, hanem segédeszköz. Nem rántottam rajta sosem, hisz azért fojtó, hogy ha húz akkor rossz neki, így magát tanulta meg szépen sétáltatni mellettem.
2012. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!