Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok a kutyámn...

Milyen nevet adnátok a kutyámnak? 3 hónapos kislány. Kép is van csatolva.

Figyelt kérdés

Köszi!

[link]


2012. nov. 5. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na az ki is ment a fejemből pedig a tekim Maya:) Nekem is mindkettő tetszik.
2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Síva, Díva, Lara.
2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én gyümölcspárti vagyok :D

Füge, Kókusz, Szeder, Szamóca, Málna

2012. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rendes külföldi név párti vagyok :)

Nessy, Chloe, Dixie, Dina, Nancy, Grace, Gray, Daisy, Holly, Efi, Maggie, Bessy, Bonny, Lady, Buffy, Fluffy, Bella, Babsy, Alice, Cara, Candy, Cleo, Chiara, Casey, Daria, Dottie, Flo, Fay, Gina, Katy, Muffy, Molly, Tina, Lena, Lotti, Poppy, Rheia, Sally, Samy, Shelly, Shady, Dusky, Collie


Remélem tetszik valamelyik közülük :) Angolul írtam mindet, de persze magyarul is lelehet őket írni, az én kutyám neve Besszi, és így is írom mindig mindenhol.

2012. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia,az én lány kutyusaimat Angel és Dzsina nevet adtam...mind a kettő roti.De tetszett még anno a Lara név is....A nevelést pedig szerintem az egyszerű dolgokkal kezd,gyere,ül,fekszik,marad....ezek az alapok.Könnyen tudod nevelni ha valami kis finomságot adsz neki,én virslidarabokat adtam és nagyon menő volt:))Vágd kicsi darabokra ,hogy ne lakjon jól vele.Én az ült tanítanám meg neki elsőnek mert ha az megy akkor utána az ülböl jöhet a fekszik meg a gyere ide....de amíg ilyen kicsi addig kis ideig tanítsd és ne várd ,hogy elsőre megtanulja,nagyon okosak,de ilyen korban még felejtenek,de mindenképp kezd el mert tényleg fontos és nagy élmény neki és neked is.
2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!