Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
A problémám a következő lenne.Van egy majdnem 5hónapos staffbull kölyköm.Eddig nem is volt gond az étkezéssel,most nemrég kezdte el,hogy amikor megkapja a kaját,odamegy,megszagolja,otthagyja.Minden mást,macskakaja,jutalomfalat,bármi,jóízűen eszi,illetve enné.Mindig kuncsorog is,miközben én eszek.Amióta a kutyám a világon van,egy fajta tápot kap(Happy Dog),de ezt mostanában húslevessel locsolom,meg kap mellé egy kis rizst is.Lehet,hogy megunta?Mert azon kívül minden enne,amit talál.Válaszokat előre is köszönöm:)
2012. nov. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem válogatni akar,ezt ne enged neki..

tedd le a kaját 10 percig hagyd kint,majd következő étkezéskor megkapja,ha akkor se eszik akkor megint elveszed és kövi étkezésnél kapja meg..idővel rájön,hogy nincs válogatás, ha nem eszik éhes marad! :)

de éhen halni nem fog,hisz előtte van a kaja!!

2012. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.És szerintem nem lehetséges,hogy megcsömörlött ettől a táptól?Egy próbát nem érne meg,ha vennék valami másikat,kisebb kiszerelésben?!Amúgy köszi a választ.:)
2012. nov. 6. 19:16
 3/5 Maxitabi ***** válasza:

Azt még véletlenül se tedd, mert akkor a kutyád nyert..

És ilyen fiatalon ne válts amúgy sem tápot, mert még nem fejlődött ki rendesen az immunrendszere. Most próbálkozik nálad, mutasd meg neki-első válaszoló által leírt módon-hogy te vagy a falkavezér!!! És ne kapjon asztalnál, küldd addig a helyére, amíg eszel. És ne locsold, nem kell más mellé, max vízben áztasd a tápot.Így csak elkényezteted, ha váltasz. Majd esetleg később..(és tényleg nem fog éhen halni,nem kell megsajnálni)

2012. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenje váltogattam tápokat tettem rá húst attól se lett jobb.

Egyszer úgy döntöttem hogy leszarom csináljon amit akar. Ha evett akkor evett ha abba hagyta azonnal elvettem tőle. Ímmel-ámmal evett de 3-4 napal később miután kipróbáltam ezt az azonnali kaja elvétel dolgot rendesen eszik. Nem kell semmivel locsolni semmit se.. Sokáig tartott mire erre rájöttem tanulj az én hibámból :)

2012. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hasznos volt.Megfogadom őket,nem váltok!:)Minden jót!
2012. nov. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!